Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták mit fognak csináln...

Az ateisták mit fognak csinálni ha az elragadtatás minden hívőnél megtörténik, és minden gyerek elmegy a Mennybe a hirtelen halál után? Nem fogtok félni? Akár ma bekövetkezhet!

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 07:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
15 vagyok.Nem válaszoltál a kérdésemre.Hol hallottál ilyesmiről?Mert hogy nem a Jelenések könyvében olvastad az biztos.Valóban ír az elragadtatásról,de nem minden hívő esetében.Mely vallás tagja vagy?
2020. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Keresztény. De nem Jehova Tanú.
2020. szept. 4. 13:24
 23/32 anonim válasza:
35%
Szia kedves kérdező! Üdvözöllek! Keresztény vagyok, Református! Én a Mennyei Atya Istenségben hiszek és FIÁBAN Megváltó Urunk Jezusban! És a szent Lélekben! Szóval Atya, Fiú, Szent Lélekben! Kerüld a rosszat ; gyűlölet, harag, bosszú, házasságtörés, Bujálkodás, önzés, stb! És torekedj jóra ; szeretet, békesség, Megbocsájtás, kedvesség, szelídség, Jóság! És higyj erősen Mennyei Atya és Jezusban! Imadkozz minden nap! Halál után van élet száz százalék de hogy hova jutunk majd kiderül! Törekedjünk a jóra és majd az Úr konyorul rajtunk! ALJDON az Isten !
2020. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
0%
De ilyen hogy elragadtatas nem létezik! Agymosas mint a mese hogy lecsap rájuk a feny és el ragadtatnak elve nem jutunk oda csak halál után! Ne higyj mindennek! 23as voltam
2020. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Hali! Próbálok jó lenni, és nem dohányzok, se alkoholozok (helyette kóla) stb... De akkor mi történik amikor Jézus Krisztus második eljövetele jön? Mi hívők meghalunk az apokalipszis alatt?
2020. szept. 6. 18:39
 26/32 A kérdező kommentje:

Én elhiszem az elragadtatást. :)

Miért ne történhet meg, ha a rosszak itt maradnak a Földön és meghalnak? Mi jók, pedig örökre a Mennybe kerülünk.

2020. szept. 6. 18:43
 27/32 anonim ***** válasza:
70%
És mit érzel azzal kapcsolatban, hogy a rosszak itt maradnak, és meghalnak?
2020. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom őket, hogy a rosszat választották.
2020. szept. 6. 19:10
 29/32 anonim válasza:
Kedves kérdező ismét én vagyok az a Református! Én sem cigizek se alkohol! Csak kávé vagy kóla! Törekszem a jóra! Minden nap imadkozom! Istenhez mi Atyankhoz, Urunk Jézus neveben! Te milyen vallású vagy ? Katolikus, ??baptista
2020. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát én keresztény szeretnék lenni. De mivel Jézus megmondta, hogy mindenki rossz, ezért nincs mit tenni, csak hinni kell erősen Jézusban :) Mert Ő az út. Bár anyám szerint a családom katolikus, de én még jobban keresztény akarok lenni. És hiszem, hogy Jézus feltámadott mindenféle kóma nélkül a harmadik napon, és csodákat is tett. Bár olyan vagyok mint Péter. Kishitű. Szoktam még jobban utána olvasni, hogy pl. Jézus valóban Isten fia-e stb... :)
2020. szept. 6. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!