Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kezdték el kiárusitani...

Miért kezdték el kiárusitani a királyság termeket? Megszűnik a jehova tanui szervezet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 21:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/144 anonim ***** válasza:
0%

69

Komoly gondjaid vannak. Nem, nem leptem le és nem is fogok.

Amit te bizonyítéknak nevezel, az egy olyan weboldal adata, amit direkt a tanúk ellen hoztak létre.

És megint rágalmazol azzal, hogy bármit kérdés nélkül elhiszünk a szervezetnek. Ez nem így van. Viszont itt hitről beszélünk.


Miféle mumus? A becsmérlő szennyoldal? Rendőrsegi jelentést vagy újságcikket (hivatalos) mutass

2020. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/144 A kérdező kommentje:

---Milyen jogon jeleted ki, hogy egy HIT (könyörgöm, hitről beszélünk, ami az egyik legszubjektívabb dolog a világon 😂) hamis?---



A Keresztény hitet nem én döntöm el melyik igaz és melyik nem,bárcsak én jelenteném ki akkor azt mondanád amit fent irtál,de sajnálatotokra,a biblia világosan leirja mi a hamis proféta,mi az antikrisztus,ja ti nem vagytok keresztények,ti az örtorony tanait tanuljátok,ha a boibliát valamenyire ismernétek akkor tudnátok,hogy kik vagytok vagyis a szervezet,hadd ne én mondjam ki,a választ a biblia megadja,de ti vakságban éltek sajnos,ezért nem hisztek a bibliában.

2020. okt. 13. 20:39
 73/144 A kérdező kommentje:

---Mit tennél, ha majd megbizonyosodnál róla, hogy a tanúknak a dolgok nagy részében----



Ez kizárt,nehogy elmeséld nekem hogy a ti hamis tanotok hitelesebb mint maga a biblia HAHA látod ezért vagytok megvezetve az alap a biblia ami ellene megy az a hamis és nem forditva. Jó én megértem azt is hogy ti csináltatok saját hamisitott biblia szerűséget a saját tanaitokhoz igazitva,a forditók kilétét se válaltátok,ennye bennye. De ez egy hiteles tiszta szervezet.

2020. okt. 13. 20:42
 74/144 A kérdező kommentje:
Az miért szenny ami a ti hamis tanaitokat és szégyelni való dolgaitokat taglalja? mert rossz fényt vett rátok? vagy miért szenny? Mert igaz?
2020. okt. 13. 20:44
 75/144 anonim ***** válasza:
53%

72

De, keresztények vagyunk.

Ha igaz amit állítasz a juttel kapcsolatban, akkor mi~rt van többezer, több tízezer keresztény felekezet és egyház a világon? Katolikusok, reformátusok, baptisták, stb.

Nem te döntöd el, mi igaz és mi nem.


73

Na látod?semmi alázat nincs benned. De ha megkérdezhetem, miért lenne hamis a tanítás? Vagy hamisabb mint pl a katolikus? Csak röfögsz össze-vissza.

Milyen saját biblia? Közérthető nyelcezetű bibliára gondolsz? Mert az. De semmiben nem különbözik a Károli fordítástól (tartalmilag). Én magam ol Károli fordítást használok, minden gond nélkül. Akkor hogy is van ez, nagyokos? Miylen hithez igazítva?

Az újvilág fordításban talán Mózes a Balatont választja ketté, vagy Noé a Titanicot süllyeszti el? Beteges amit mondasz

2020. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/144 A kérdező kommentje:
száz szónak egy a vége,aki ennek a szervezetnek a Russeli hamis tanait elhiszi annál az embernél nincs józanság és értelem.
2020. okt. 13. 20:59
 77/144 anonim ***** válasza:
53%

76

És ezt te, az értelmes és józan zseninállapítottad meg. Gratula! Nobel díj a gyereknek!

2020. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/144 A kérdező kommentje:

---Nem te döntöd el, mi igaz és mi nem.---



Persze hogy nem én!


---De ha megkérdezhetem, miért lenne hamis a tanítás?---



Olvasd az eredeti bibliát és megtudod,ne azt a hamisitott kamu forditást.



Az ujvilág nem közérthető hanem egy ferditett forditás,a szervezet tanaihoz kreálva,na látod ezért itélik el és nem tisztelik ezt a szabadkövüves szektát. Az hogy te meg más nem informálodik mielött belép arrol nem mi tehetünk.Szerinted sokan miért nem lépnek be?


---Az újvilág fordításban talán Mózes a Balatont választja ketté, vagy Noé a Titanicot süllyeszti el? Beteges amit mondasz---


Tudat nélkül ne okoskodj,alapvető keresztény tanitásokat irtak át benne. Nézz utána,én ugy csináltam egy bármilyen forditásu biblia és az ujvilág,na akkor kibukik a dolog,ahol Jézus van oda is hamisitották hogy Jehova. Ha nem keresed az igazságot én nem tehetem meg helyetted,a biblia igazság nem az ujvilágban van.

2020. okt. 13. 21:06
 79/144 A kérdező kommentje:
de lelked rajta éntölem a fasürgöny oszlopba is hihetsz a kiirt kérdés nem erröl szól.
2020. okt. 13. 21:08
 80/144 anonim ***** válasza:

78

Már leírtam hogy Károli fordítást használok, egy 1941-ben kiadott példányt és semmiben nem különbözik tartalmilag, nem tudom mi a bajod😂 ez a bevett szlogened, amiből nem tágítasz.

Pedig de, csak egy közérthető nyelvezetű, aktualizált fordítás.


Példát tudsz adni a hülyeségeidre, vagy csak üresbe vádaskodsz? Ahogy látom, az utóbbi.


Semmiben nem változik tartalmilag, még ha ezt is akarod elhitetni. Másképp nem tudnám használni sem préfikáláskor, sem az összejövetelen a Károli fordítást

2020. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!