Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kezdték el kiárusitani...

Miért kezdték el kiárusitani a királyság termeket? Megszűnik a jehova tanui szervezet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 21:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 anonim ***** válasza:

#60 mondom, nézz utána ezeknek a történeteknek. Lloyd Evans rengeteg interjút csinált olyan emberekkel, akikkel ilyen és ehhez hasonló dolgok történtek. youtubeon mind ingyenesen elérhető a John Cedars csatornán. meg ugye ott van a jwfacts.com is. itt is van a scandals nevű menüpont ahol a gyermekbántalmazási ügyek eltussolása az ELSŐ amit megemlítenek: [link]


aztán el ne mondd egy tanúnak se hogy ilyen oldalakat nézegetsz, mert kiközösítenek

2020. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/144 anonim ***** válasza:

"Jaj, tehát értsem úgy hogy árva vagy? (ha igen, akkor őszintén sajnálom) Vagy nem kommunikáltál gyerekkorodban a szüleiddel?"

itt megintcsak a Taylor Bjorndahl sztorira utaltam, ahol ő és a húga voltak az áldozatok. az elkövető vén az apjuk volt. az anyjukhoz mentek, akinél süket fülekre találtak. tehát ők hiába kommunikáltak a szülőkkel. végül olyan rokonok segítettek nekik aki nem voltak a szekta tagja.

2020. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/144 anonim ***** válasza:

"Vagy azt akarod mondani, hogy egy 10 éves gyermek csak állna és nem erezné, hogy megerőszakolják? Olyan mindennapi dolog lenne ez, hogy nem hagyna nyomot rajta vagy nem beszélne a szüleinek róla? Egyáltalán honnan jutnak eszedbe ezek a feltevések? Xd"

ikszdé Taylor húga TERHES LETT az apjuktól 14 évesen. abortuszra vitték. szerintem érezte

2020. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 A kérdező kommentje:
nekik az ban betanitva ha valaki negativat mond,az vagy nem igaz csak sportbol mondják,vagy gyülölködő,az internet is ha rosszat irna roluk akkor az nem igaz,vajon ez akkor a katolikusoknál is igy lehet ezen az alapon,ja de ők a katolikusokat lehordják mindennek,akkor az is hazugság,ja egyébként nem vagyok kat.
2020. okt. 13. 19:57
 65/144 anonim ***** válasza:
persze, itt láthatod teljes valójában, mennyire nem képesek elfogadni ha valaki máshogy látja, vagy valami nem úgy történt ahogy nekik el lett mondva.
2020. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/144 A kérdező kommentje:
57 te kinek képzeled magad,és te kivagy hogy amit itt irunk azt merd mondani hogy nem igaz.a te szavad sem hitelesebb itt bárkiénál,tudom a jehovisták gögössek pont ez a vesztük,ők azt hiszik milyen jo kis helyen vannak,közben meg egy nem Istentől valo szervezet tagjait gyarapitják,csupán mert nem képessek önálloan gondolkodni,de ez a saját szociális problémájuk,valakiknek a hamis vallások taglétszámát is kell gyarapitani,vannak akik erre a sorsra vannak itélve hogy tévelyegnek,és örökké tanulnak de az igazságra nem jutnak el soha.
2020. okt. 13. 20:01
 67/144 A kérdező kommentje:
65 igy van beléjük van mosva agyilag hogy aki ellent mond az nem jó,ők elveszettek,ha nem térnek meg ebből a Russeli hamis tanoktol,és nem tagadják meg,egyébként végük.
2020. okt. 13. 20:03
 68/144 A kérdező kommentje:
de nem is értem mi a fenét keresnek itt,mindig ezt csinálják itt leledzenek és a baromságaikkal erölködnek,holott a kérdés nem érinti őket,ők hiteles infóval nem szolgálhatnak a tantermek eladásárol,náluk informácio,zárlat van,de akkor mit keresnek itt? offolunk? offolunk?
2020. okt. 13. 20:13
 69/144 anonim ***** válasza:
már lelépett. leírtam a mumus weboldalt, félnek tőle mint a tűztől. már rég elmenekült. ez a baj amúgy, tálcán kínálom a bizonyítékot, DE AZ NEM A JW.ORGON VAN. hát ki gondolta volna hogy nem járatják le magukat a saját fórumukon :D ezért nehéz bármire is jutni velük. csakis azt kajálják be amit az ő szektájuk ad nekik
2020. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/144 anonim ***** válasza:
53%

61

Nem jár ilyesmiért kiközösítés. De látszik, hogy amikről te írsz, csak rágalom, hisz egy weboldalt készítettek csak azért, hogy lejárassák a tanúkat. Nem a híradóban vagy újságokban volt ez jelen, hanem tanúellenes weboldalakon. Így már más...


62

Ez sajnálatos eset. Bár vagyok meggyőződve róla, hogy valóban megtörtént, egyáltalán nem tartom kizártnak. De ilyen eset nem csak a szervezeten belül vannak, hanem gyakorlatilag minden létező városban. És nagyjából azokhoz is így állnak hozzá (a másik szülő). Én sem hinném el a gyermekemnek, hogy a feleségem bántalmazza, vagy erkölcstelenségekre kényszeríti. Szó sincs itt hitről, csupán nem olyan embernek ismerem.


63

A városomban, 4 utcával arrébb, gyermekkoromban élt egy család. A családanya terhes lett, de nem tudta hogy a férjetől, vagy a 16 éves fiától. Miután kiderült, hogy a fia az apa, hogy ne keltsen gyanút, a saját húgát (aki akkor 23 éves volt) kérte meg, hogy játsza el, mintha egy pár lenne a fiúval. Tehát fiú-nagynéni kapcsolat. Miután családi botrány lett belőle, s persze az anya is jól játszotta, hogy "jaj fiam, dehát a nagynénéd" a fiúnak valóban megjött a kedve és megerőszakolta a nagynényjét. Akkor derült ki az egész, mert a nő feljelentette.

És még tanúk sem voltak ;) sőt, cigányok sem. Az anya gépírónő, az apa pedig diplomás agrármérnök volt.


Egyszóval, sajnos a mai gonosz világban megesik.


64

Olvasni tudsz? Elemi iskolában tanítják. Fentebb sokat írtam a katolikusokról, s egyet sem hordtam le semminek, sőt, sokuk iránt elismeréssel vagyok. Ahogy a többi tanú is. Mi, attól, hogy nem fogadjuk el a KATOLIKUS TANOKAT, még nem gyűlöljük a KATOLIKUSOKAT.


67 ömlik a szádból a gyűlöldet, javaslok egy pszichiátert!

Semmit nem ártottak neked a tanúk, neked mégis szúrják a szemed és csak úgy dől belőled a szidalom és rágalom.

Milyen jogon jeleted ki, hogy egy HIT (könyörgöm, hitről beszélünk, ami az egyik legszubjektívabb dolog a világon 😂) hamis?

Mit tennél, ha majd megbizonyosodnál róla, hogy a tanúknak a dolgok nagy részében (! Nem mindenben, hisz mi is elismerjük, hogy mint minden egyház és mint minden tökéletelen, halandó ember, mi is tévedhetünk) igazuk volt?

Én tudod mit tennék, ha kiderülne, hogy nem? Fejet hajtanék és vállalnám Isten előtt a bűnöm következményeit.

De te, ha ekkora gyűlölettel vagy mások iránt, képes lennél rá?

2020. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!