Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek melyik a legnagyob...

Szerintetek melyik a legnagyobb tévhit a Jehova tanúi tanításban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

---Jézus Isten első tökéletes teremtménye.---


te ballga ez hol van a bibliában? nektek kéne kipuffani a hülyeségetektől,honnan van Jézus? Akkor honnan van az Atya az is kipuffant? de betegek vagytok.

2020. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
84%

---Jézus nem az egylényegűséget vallotta. Érdekes. Azt mondta "az Atya nagyobb nálam".---


ez igaz ameddig emberi testben volt.

2020. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
ezeknél a ballgáknál az egyszülött az egy teremtett,értelmi magasságok.
2020. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

---Megkérdezhetem,hogy akkor szerinted hogy is lett Jézus? Csak úgy kipuffant valahonnan?---


minden teremtmény elött ő már volt,olvass már bibliát.

2020. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
18%

30

A Biblia szerint mind a gyermekei vagyunk. Ezzel mellélóttél.

Egyszülött nem úgy értendő, mint a dizikai világban. Te tényleg azt hiszed hogy Jézus és Isten közt apa-fia kapcsolat van, olyan mint a mi világunkban? Jézusnak volt egy anyja, megszülte, felnevelte, stb? Jézus szellemi lény.

2020. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
18%

31

A Biblia azt írja, hogy MINDENT Isten teremtett. A MINDEN szó alatt értendő Jézus is.

32

Ja, hogy nálad itt már testekre is van bontva... 😂😂

33

Egy szellemi lény hogy lehetne szülött? Ki szülte? Nagyobb hülyeséget ne mondj!

34

Igen,minden előtt már volt. Mert mindent azután Istennel együtt alkotott meg. De hogy lett? Ez a kérdésem. Csak úgy?

2020. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
76%

#35

Ez mellébeszélés. Hol írja rólad a Biblia, hogy te az Atya egyszülött gyermeke vagy?


"Te tényleg azt hiszed hogy Jézus és Isten közt apa-fia kapcsolat van, olyan mint a mi világunkban?"

A Biblia azt írja, hogy igen. Nyilván nem pontosan úgy, mint a mi világunkban, de az apa-fia kapcsolat valós.


"Jézusnak volt egy anyja, megszülte, felnevelte, stb?"

Ennyire ostoba azért ne legyél.

2020. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
18%

Sehol nem írja, hogy az egyszülöttje vagyok. Nem is akarom hogy ezt írja.

Nem én, hanem te mutatod az ostobaságod... Születésről beszélsz. A születés csak fizikai lényeknlé lehetséges. Azért kérdeztem, te ezt így képzeled el? Mint az embereknél?

2020. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
76%
hát ismét bebizonyitották ezek a jehovisták hogy az értelem nem az erösségük! örökké tanulnak de nem találják meg az igazságot,ez van.
2020. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
68%

--- A születés csak fizikai lényeknlé lehetséges. ---


én azt hittem Istennél minden lehetséges,de jehovisták ezt jobban tudják.

2020. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!