Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek melyik a legnagyob...

Szerintetek melyik a legnagyobb tévhit a Jehova tanúi tanításban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
76%

50


Az egész az! Már a bibliában sem hisznek! Csináltak saját bibliát maguknak,a hamis tanrendszer képére alakitva. Nem Keresztények egyébként.

2020. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%

#51

Ezt mondjuk alátámasztja, hogy hiába idéztem neki több fordításból is, még az általa elvileg használt Károlyiból is, de egyiket se fogadta el.

2020. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
81%

52


Agymosottak! Minden hétvégén van nekik egy amolyan kommunikációs tréning amin beidomitják őket mire mit lépjenek! Vitáztam már itt a Gumifejűvel is ő egy ehte jehovista,az egész klánja az,tehát ő elveszett véglegesen,ő ebből nem igen jön már ki,engem akar támadni mindig nem nagy sikerrel mert csak és kizárólag a bibliát fogadom el,amikor egy tanjuk szembe megy vele,akkor höbörög,nekik külön tanrendszerük van a társaság állitotta fel,semmi köze a bibliához,ezért is különböznek a keresztényektől,ők nem is keresztelkednek hanem a szervezethez való jelkép az alámeritkezés náluk,hogy mi az ami valós tanitás,hát ezt nehéz megmondani,még az sem hogy az Atya neve jehova mert az sem igaz.

2020. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
0%

Nektek van igazatok! Vérszomjas gyilkosok vagyunk, minden rossz okozója. Célunk a totális világuralom és minden jó elpusztítása. A következő lépés a totális gazdaság összeomlásztasa lesz!


Boldogak vagytok? 😂😂😂Nevetseges mennyire gyűlöltök bennünket. Semmit nem tettünk ellenetek. De tessék, ha azt akarjátok hogy mondjam, amit hallani akartok akkor: persze, nektek van igazatok, mi bunkók vagyunk, CSAK ti vagytok okosok! Ave okosok!


Viszont nem tudom milyen kommunikációs szarról beszélsz, szedj valami gyógyszert, mert képzelődsz, utolsó.


Még iszenkáromló is vagy, tagadod Isten nevét! De nem baj, majd ha nem leszel ilyen gyerekes, kedes utolsó, tárgyalunk. Részemről lezártam

Én megválogatom kikre fecsérlek időt, olyan senki mint te meg nem érdemli meg. Pá!

2020. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj utolsó! Nem gyülöl titeket senki,a kutya se foglalkozna veletek,ha nem akarnátok ráerőltetni a nézeteiteket másokra.És ha már a gyülöletről beszélünk,még a tesóitokkal se tudtok megférni.Azt lesitek,hogy ki milyen hibát követ el,ami ellentétben áll az őrtorony tanitásával, aztán irány a vénekhe és a szerencsétlen áldozatot bírói elé citálják.Ezt művelitek a nagy szeretet nevében.És hadd ne beszéljünk arról,hogy akik kiléptünk a szervezetből,elkerülnek az úton mintha leprásak lennénk.Miről is beszélünk akkor?
2020. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

"Boldogak vagytok?"

Nem, láthatóan te vagy boldog, mert leírhattad, hogy a csúnya emberek mennyire üldöznek titeket. Holott semmi ilyenről nincs szó.

Én csak bátorkodtam kijavítani egy nyilvánvaló hazugságodat Jézussal kapcsolatban. Te állítottad, hogy teremtmény, én állítottam, hogy az Atya szülte, amit idéztem is neked. Mivel ezzel a ténnyel már sokat nem tudtál kezdeni, valami hisztiroham tört rád, ami jól látszik hozzászólásod stílusán.

2020. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

---Én megválogatom kikre fecsérlek időt,---


azért rontod itt a levegőt vagy egy hete!

2020. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
55/56 ne törödj velük ők a tévelygés gyermekei,és ha okositod őket még azt hiszik hogy üldözik őket,ha megtudnák mi azaz üldözés nem firkálnának ide az biztos! Buták mint a föld!
2020. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Az egyik legnagyobb tévhit az hogy elhiszik hogy a Máté 24:45 az egy prófécia.

A második az hogy elhiszik hogy Jézus 1914-ben tért vissza láthatatlanul!

A harmadik pedig az hogy bibliai alapot kívánnak adni azon meggyőződésüknek hogy nő nem imádkozhat hangosan a férje jelenlétében! Amely szintén nem igaz! A Biblia világosan kijelenti hogy nő nem taníthat. De nő igen is imádkozhat ,sőt azt lehet olvasni hogy prófétálnak is nők.

ApCsel 2:17 És az utolsó napokban – ezt mondja Isten – kitöltök Lelkemből mindenkire, és prófétálnak fiaitok és leányaitok, és ifjaitok látomást látnak, véneitek pedig álmokat álmodnak. 18 Még szolgáimra és szolgálóleányaimra is kitöltök azokban a napokban Lelkemből, és prófétálnak.


És pont Jehova tanúi azok akik a legjobban hangoztatják azt hogy az utolsó napokban élünk. ,ami így is van!

Érdekelne hogy hány Jehova tanúja prófétált bármit is. És hány vén van akik álmokat álmodnak! Olyan álmokat amelyek Istentől valók! De tovább is lehet olvasni az adott részt ,érdemes! (ApCsel 2:17-20)

2020. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 Molnár Sándorné ***** válasza:
0%
Sajnos ismerettel nem rendelkezik az, aki ilyesmiket ir, ami lehuzza a tanukat. Bele kéne nézni a Bibliába és komolyan tanulmányozni. Mindjárt fel lehet ismerni, hogy 'mi a hamis tanitás'. Amit a 7/59-es ir, az nem fedi a valóságot. Ha lenne ismereted, és nem mások véleménye után alakitanád ki a tiédet, mindjárt világosabb lenne minden. Üdv: Judit!
2020. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!