Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért vannak keresztények ha...

Miért vannak keresztények ha megvan cáfolva isten létezése? Az evolúció megcáfolta a bűnbeesést, így nincs megváltás! Ezt hogy fogjátok kimagyarázni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell, hogy ne legyen vallás, remény hit szerintetek?
2021. máj. 24. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
90%

"Imádni csak istent lehet, így vétkes vagy."


Semmi baj, sokan elkezdenek trollkodni ha nem tudnak érvelni (mint ahogy most te).

2021. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

jah, mint amikor az ateisták a Pokollal viccelődnek


" hmmm, le kellene tölteni egy sorozatot, hogy elkárhozzak " " az ufó jelenségeket démonok csinálják? :D nagyon vicces vagy! hahaha! "

2021. máj. 24. 18:00
 23/62 anonim ***** válasza:
61%
Oké, közelítsük meg másképp. Nekem személy szerint úgy jön le hogy te nem hiszel Istenben (ami nem is baj amíg másokra nem erőlteted rá ezt a gondolatot). Légy oly szíves és TE MAGAD próbáld, épkézláb, cáfolhatatlan, atom stabil érvekkel megcáfolni Isten létezését.
2021. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Mi helyzet van a rések istenével és a fejlődéssel? Régen félreértették a remek történelmi tanárt, és azt hitték, hogy Isten. Mint a gyermekkor vége regény, vagy pedig az Őslakó című filmben. Ennyi.
2021. máj. 24. 18:13
 25/62 anonim ***** válasza:
49%
Őszinte leszek. Akárhogy is próbálom megérteni mit akartál mondani vagy hogy mi a gondolatmeneted eleje-vége K.rvára nem tudok rájönni és csak nézek mint hal a szatyorban
2021. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


remélem most már érted! Attól, hogy hiszel Zeuszban, még nem létezhet... mint a villámlás istenében.

2021. máj. 24. 18:19
 27/62 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos itt se láttam semmi bizonyítékot arra vonatkozóan hogy tényleg ne lenne Isten, inkább csak egy személyes gondolatot és annak körbe rajzolását hogy legyen valami "tartalom" is.
2021. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted Hawking és Dawkins a legokosabb emberek tévednek ebben?! :DD remek, győzd meg őket, és mentsd meg őket a kárhozattól...
2021. máj. 24. 18:30
 29/62 anonim ***** válasza:

:,D Győzzem meg a halottat, köszi kihagyom. De azért karoljuk fel egymást és keressük fel azt a mondatot ahol kijelentettem: tévednek. Én nem mondtam hogy tévednek, én azt mondtam hogy az egyikük nem is mondott semmit Istenről, a másik meg egy SAJÁT gondolatot osztott meg minden bizonyíték nélkül.


Meg azt se értem mi bajom van Istennel vagy azokkal akik hisznek benne. Le merem fogadni hogy nap mint nap mész el hívő ember mellett de nem veszed észre mert ugyan olyan mint az összes többi ember. Nekem sincs bajom a tudománnyal csak azzal hogy egy megalapozatlan dolgot készpénznek veszel

2021. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
0%
Az evolúció nem cáfolja sem Istent, sem a lelket, sem a bűnbeesést.
2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!