Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért vannak keresztények ha...

Miért vannak keresztények ha megvan cáfolva isten létezése? Az evolúció megcáfolta a bűnbeesést, így nincs megváltás! Ezt hogy fogjátok kimagyarázni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell, hogy ne legyen vallás, remény hit szerintetek?
2021. máj. 24. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

Meg van cáfolva? Tehát van vitathatlan bizonyíték arra, hogy NINCS Isten?

Mert ha nincs, akkor nincs megcáfolva se. Az nem cáfolat, hogy "szerintem nincs, meeee izéhozé", ez vélemény.

2021. jún. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
0%

Isten létezését nem lehet megcáfolni. Ezzel szemben már sok milliárd ember bizonyította az utóbbi csupán 10000 évben( én is).


Milyen bűnbeesésről beszélsz? A bűnbeesés neked isten, te szerencsétlen?


Van megváltás. Akkor jön el, amikor az ember spirituálisan felébred. Nekem már megtörtént a megváltás. És neked még hány száz évet, hány életet kell küzdeni, hogy megteremtsd magadnak? Inkább ezen gondolkozz, ne istenen. De ha már annyira érdekel isten, akkor ott a google, beírod hogy spiritualism és olvasol.

2021. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!