Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy szeressem őket jobban a...

Hogy szeressem őket jobban a hivô testvéreket mint a családomat és a vérszerinti rokonaimat?

Figyelt kérdés
A lelkipásztor azt mondta, a Hitben testvéreket akik megvannak térve jobban kell szeretnem, jobban kell ragaszkodnom hozzájuk mint a szüleimhez, nagyszüleimhez. Mert velük fogok a mennyekben lenni.... ha a szüleim, nagyszüleim nem akarnak Istenhez megtérni, mindent vizsgáljak meg nehogy a Sátán családomon keresztül próbáljon eltéríteni Istentől... akárhogy próbálom akkor sem tudom jobban szeretni pl:"Marika nenit, meg a Jóska bácsit a gyülekezetben hiába hit testvéreim akkor is a családomat szeretem jobban ha hívők ha nem.! Nekem ők az igazi szeretteim akkor is ha nem hívők! Úgy érzem nekem őket adta az Isten, persze szeretem a gyülekezetes testvéreket is de nem úgy mint a családomat.-! De akkor se tudok egy idegent jobban szeretni amiért egy Hitben vagyunk!
2021. szept. 4. 12:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindenkit egyformán kell szeretned, mert mindenki a testvéred, aki él a Földön.
2021. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!