Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az iszlám mivel magyarázza...

Az iszlám mivel magyarázza azt, hogy a nőknek nem lehet több férje?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 12:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/147 A kérdező kommentje:

"vagy ha a társadalomban valamiért jóval több a nő mint férfi"


Erre megint felesleges a többnejűség intézménye, mert manapság már az értelemes nő megválogatja, hogy kivel áll szóba. Tehát eleve kiesik a rostán a pasik többsége, mint potenciális partner.


Másrészt nem kötelező egy adott társadalomban ismerkedni. A világon majdnem 8 milliárd ember van. Vannak, akiknek külföldi párjuk van.

2021. szept. 6. 18:51
 32/147 anonim ***** válasza:
3%

"Úgy gondolom, semmi baj nincs azzal, ha egy pasinak több barátnője van"


Úgy gondolom, hogy ezzel óriási nagy baj van ! Ez paráználkodás az Iszlám szerint.


" és időnként hármasban is szexelnek"


Ilyen fertő elsősorban a nyugati társadalmakra jellemző.


"Manapság már nem igen kell őket segíteni. Vannak, akiknek van elegendő diplomája, hogy el tudják tartani magukat. Pasit is találhatnak, akkk CSAK RÁJUK figyelnek, és nincs ott egy másik nő."


Fantasztikus. Csak a muszlim társadalom más lehetőségeket is biztosíthat adott esetben.


"Tehát az iszlám vallási dogmájára max annak van szüksége, aki egy elavult muszlim országban él, ahol teljes mértékben függ a férjétől és a vallásától."


Szeretnék egy olyan világban élni, ahol az emberek számíthatnak egymásra, és a hit összeköti őket. Nincs ebben semmi rossz, éppen ellenkezőleg !


Abdullah

2021. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/147 Godaime ***** válasza:
100%

Abdullah, kérlek... A világ nem a prűd iszlám vallás körül forog, nem mindenki tudja magát egy kecskével lefoglalni amíg meghal és mennybe szüzeket kap...

Hidd el, it senkit nem érdekel ha a könyved szerint fertő egy tökéletesen természetes dolog.

2021. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/147 anonim ***** válasza:
47%
Abdullah, meg is tudod indokolni a szavaid, vagy csak vakon elfogadod?
2021. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/147 anonim ***** válasza:
47%

Azt tudom, hogy hányingerem van az olyan emberektől, akik velejéig romlottak, de van pofájuk a muszlimokat vádolni.

Hálás vagyok Allahnak azért, hogy elhozta az embereknek az Iszlámot, és megmutatta nekünk, hogyan kell erkölcsösen élnünk.


Abdullah

2021. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/147 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy velejéig romlottak, akik a muszlimokat vádolják?
2021. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/147 anonim ***** válasza:

#36:


Onnan hogy elolvasom amiket írtok nekünk. Ennyire egyszerű.


Abdullah

2021. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/147 anonim ***** válasza:

Ez ritka fanatikus komment lett.

Tehát aki nem hiszi el amit te, az velejéig romlott. Gratulálok!

2021. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/147 anonim ***** válasza:

#38:


Nem tudom, mit kéne magyaráznom... szerintetek a házasságon kívüli csoportos szex az teljesen normális ? A kérdező szerint, az nem probléma, ha valakinek több barátnője van, és minden héten mással szexel. Hát gusztustalanok vagytok.


És még van képetek egyetlen rossz szót is szólni a Kegyelmes Allah követőire ??



Abdullah

2021. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/147 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, mit kéne magyaráznom... szerintetek a házasságon kívüli csoportos szex az teljesen normális ? A kérdező szerint, az nem probléma, ha valakinek több barátnője van, és minden héten mással szexel. Hát gusztustalanok vagytok."

Szerintünk? Én speciel mikor írtam bármelyiket is?

Másrészről pedig jogos a kérdés, ha a többnejűség szerinted normális, akkor mi a gusztustalan a több barátnővel való szex-szel? Ez egy elég fanatikus kettős mérce.

2021. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!