Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a sérültek ingyen üdvözülne...

Ha a sérültek ingyen üdvözülnek akkor minket miért fenyegetnek kárhozattal és pokollal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 06:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/140 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#30 te igazsagtalannak tartod de Isten igazsagosnak tartja

mivel eredendo bunos mindenki fogantatasakor is, ezert kap buntetest, amit megbanhat a maga modjan


de a hangsuly nem azon van ami nem tudom miert ilyen jellemzo sokaknal, hogy Istent vadold a betegekert, betegegekert, tokeletlensegert, hanem ami a te feladatod, ezen a vilagon is tehetsz ellenuk minel kevesebb es kisebbek, enyhebbek legyenek

ez lenne a kotelesseged, orvoskent, vagy barhogyan kepessegeid szerint


szerinted tehat ezt nem kellene tened? Nem lenne helyes?

helyesebb Vadlokent koveteloznod, ellenkezned?

Istentol kovetelned olyan megoldast amit mar kozolt? amivel elegedetlen vagy de erre fentebb irtam a megoldast

tokeletlen evilag es tokeletes tulvilag kozotti kulonbseg...


ordoghurkodbol oedogi korodbol nem szabadulsz ha magad nem akarsz,

segits hitetlenkent, ne higyj stb. ha ugy neked jobb az erzesed

Vagy ugy sem akarsz? lehetsz onzo es feladatokat masra harito

szabad vagy ilyen dontoseket valasztasokat meghozhatsz

csak belathato lenne hogy a te viselkedesed igazsagtalan, nem pedig igazsagos, eddig pedig felesleges massal foglalkoznod

vagy el kell ismerned hogy az igazsagtalansagot helyesnek tartod valamiert es cselekedned es kesz

masok igazsagerzete helyesebb, lassak majd viselkedesen teteiden, olyanokkal kozoskodhetsz akik hozzad hasonloak a torz igazsagerzetuk hasonlo mint neked

2021. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/140 A kérdező kommentje:

#31


"ezert kap buntetest, amit megbanhat a maga modjan"


nem tudja megbánni mert sérült nem érti mi az amit csinál és nem is tudja értelmezni

2021. okt. 23. 12:05
 33/140 anonim ***** válasza:
32, akkor honnan tudod, hogy egy tökre sérültben emberi lélek van, attól hogy embernek néz ki. Ha szólsz hozzá, akkor válasz brummmabrumm, ha egyáltalán válaszol. Ennyire képes egy majom is vagy egy rigó.
2021. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/140 A kérdező kommentje:
#33 és akkor ezért örökre kárhozatra dobnád?
2021. okt. 24. 09:47
 35/140 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan... ti tényleg így élitek az életeteket, hogy rettegtek a pokoltól és kárhozattól? Megkérdezhetem, hogy ez miért jó nektek? Mert sehogy sem értem.


Ha azon vitáztok, hogy egy szerencsétlen ember, aki teljesen kiszolgáltatottan éli a szenvedéssel teli életét, majd hova jut ezután?


Miféle Istenben hisztek ti?


Hol van az az Isten, akiben azért jó hinni, mert jóságos, megbocsátó, melletted áll a szenvedésben, erőt ad a nehézségekben?


Nincs is ilyen?

2021. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/140 anonim ***** válasza:
#34 Ha ember formájú rigó vagy majom, akkor nincs neki pokol, hanem csak elmúlik. Olvastad, hogy az állatok csak elmúlnak és kész? Lehet ez van a sérült emberrel. Ez miért igazságtalan?
2021. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/140 A kérdező kommentje:
#36 ok de te nem vagy serult. Neked jolesne ha orok karhozat lenbe a jutalmad?
2021. okt. 24. 14:47
 38/140 anonim ***** válasza:
#37, igen, én nem vagyok sérült, de állandóan mellettem van Jézus. Én üdvözülök. Aggódjanak a többiek.
2021. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/140 A kérdező kommentje:
#38 Elbizakodás bűn. Olyan nincs hog valaki biztosan udvozulni fog ez csak itelet napján derül ki hogy elég volt amit cselekedtél vagy nem
2021. okt. 24. 18:05
 40/140 anonim ***** válasza:

Te csak foglalkozzál a sérültekkel, ne velem ;))

Ez a te területed.

2021. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!