Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten lennél, te hogyan...

Ha Isten lennél, te hogyan alkotnál egy ennél jobb világot?

Figyelt kérdés
El tudsz-e gondolni egy másik világot? Milyen lenne? Mik lennének benne és mik nem? És miért?
2010. szept. 8. 07:39
1 2 3 4
 11/36 Lord Krysz válasza:
0%
te utolsó most a kommunizmusról beszélsz? :)
2010. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
55%

Nem lenne pénz, így nem lenne gazdag és szegény ember. Mindenki segítene a másikon, ahogy tud.

Mindenki egy nyelvet beszélne.

Az ember nem érezné felsőbbrendűnek magát az állatokkal szemben.

2010. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

10:07

Bár nem én írtam, de a kommunizmussal, mint eszmével semmi baj nem lett volna. A megvalósítást cseszték el olyan emberek, akik teljesen félreértelmezték ezt az "idealizált" eszmét.

2010. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

10:07


Téged ez miért emlékeztet a kommunizmusra??Nem,nem arról írtam,én mindeféle "izmust" ellenzek.A Biblia azt írja,hogy ennek a világrendszernek vége lesz,azután majd egyedül Isten fog uralkodni és akkor majd olyasmi lesz a világ,amilyennek a kommentemben is olvashattad.Akkor majd nem lesznek uralkodók,pártok,politika sem.Így hát kommunizmus sem...

2010. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
54%

A halál "intézményével" van a legnagyobb baj. Főleg az igazságtalan, értelmetlen haláléval. Pl.az állatoknál is, csak azért, hogy táplálék lehessen...

A növényből meg símán lehet úgy enni, hogy maga a növény nem hal meg, csak a termését újranöveszti.

Ennyit ér Istennek egy élet? Egy szempillantás alatt csak úgy odadobja?

Ennyi erővel máris mehetünk mindannyian a vágóhídra, úgyis a túlvilágon kell "boldognak" lenni...

2010. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék ennél jobb világot teremteni.
2010. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
Önállóan gondolkodni képtelen rabszolgákat teremtenék.
2010. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Kriszti83 ***** válasza:
A világgal nem lenne semmi baj, ha nem jelent volna meg az ember... tisztelet a kivételnek!
2010. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nincsen ennél jobb világ. Így tökéletes ahogyan van...csak az embernek kéne végre megértenie a szabályzatot, és akkor teljes értékű tagjává válhat az univerzumnak...:)


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Először is nem teremteném meg az embert... hagynám a természetet olyannak amilyen.... Azt mondják nincs olyan ,hogy tökéletes.. De igen ... benne élünk
2010. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!