Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha Isten lennél, te hogyan...

Ha Isten lennél, te hogyan alkotnál egy ennél jobb világot?

Figyelt kérdés
El tudsz-e gondolni egy másik világot? Milyen lenne? Mik lennének benne és mik nem? És miért?
2010. szept. 8. 07:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
47%
Ha okos lennél kiírtad volna ezt a kérdést?
2010. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem tudsz jobbat csinálni mint Isten!!!

A lényeg a szabad akarat .Akkor hogyan változtatsz meg másokat ?

Csak és csakis magadat tudod megváltoztatni...

2010. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
A világ felépítése tökéletes, de az ember mint parazita élősködik és tönkreteszi, tehát ha Isten lennék, nem adnék szabad akaratot nekik és így nem lenne az ami ma.
2010. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Salx Narval ***** válasza:
Tökéletesen igazad van, ha már szabad akaratot adott, akkor némi bölcsességet és becsületet is adhatott volna hozzá, hogy arra használhassuk amire való.Attól tartok nekünk csak szabad akaratunk van, Istenünk viszont nincs.
2010. szept. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
szerintem ez a világ még pont készülőben van..nem fejlődött ki az emberiség rendesen,tehát félkész,ezért vannak szerintem hibák,és hiányosságok,de valószínű,hogy idővel megjavul minden,és jobbak,tökéletesebbek lesznek az emberek..ha egy világot csinálunk,az nem öt perc..csak egy logikus magyarázat van,hogy a tökéletes mű még nem készült el! :) De csak szerintem..
2010. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Azt vernem nyakon, aki telebeszeli mások fejet a saját hülyesegevel. Politikusok, papok.. egykutya!
2012. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!