Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerinted jól tettem hogy...

Szerinted jól tettem hogy otthagytam a gyülit?

Figyelt kérdés
annyira meg untam, sőt féltem, mert minden gondolatom akörül forgott hogy Isten folyamatosan néz engem, figyel, hogy mit teszek, ezt a gyuliben mondták, meg hogy Isten előtt a halálom után minden féltve őrzött titkomra fény derül, nincs menekvés, stb. meg házasság előtt nem lehet szexelni nem lehet bulizni, élni, csak dolgozni aztán megházasodni gyereket nemzeni, dolgozni, gyulibe járni.. úgy gondolom ez tok unalmas élet lenne. otthagytam a gyulit viszont nemjarok templomba se úgy gondolom a vallás; ámítás, kábítás, agymosás... mióta ki léptem onnan ; ugyan úgy NEM drogozom, nem iszom, nem dohányozom (csak kávézni szoktam, vagy buliba iszok 3 pohár sort meg egy kis pálinkát) azóta bulizok, van barátnőm. másnak nem ártok, mást nem.bántok. szerinted is jól tettem? 22F
2023. márc. 19. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyülekezet?
2023. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted. Van életed,boldog lehetsz. Szerintem is unalmasak ezek a tiltások.
2023. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ezen rágódsz? Nálad nagyon beütött valami elmebaj.
2023. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted
2023. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 NTBS ***** válasza:
71%
Az itteni életed szempontjából igen. A lelki dolgok más kérdés.
2023. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
A kutyát nem érdekli.
2023. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Életed egyik legjobb döntése volt.
2023. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

De ha feltetted a kérdést, akkor csak nem vagy biztos a döntésedben, mert mástól vársz megerősítést. Gondolom a gyülekezet nem hiányzik de Isten igen.

Akkor csináld azt amit én, higgy Istenben otthon magadnak, nem kell ehhez semmilyen gyülekezet, vagy egyház ami csak félrevezet, hogy a saját zsebét tömje. Ennyi, problem solved.....

2023. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Így van kérdező, látod 8-as hozzászóló is kitalált magának egy istent, problem solved :)
2023. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

#9 Most miért akarod hit letéríteni szegényt?

Ha ő hinni akar Istenben had higgyen. Egyértelműen a gyülekezete volt a problémája nem Isten.

2023. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!