Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Biblia alapján a nőknek van...

A Biblia alapján a nőknek van szabadakaratuk?

Figyelt kérdés

jan. 10. 11:55
 71/96 anonim ***** válasza:
A 66-ban csak annyit írsz hogy nem ugyanaz. Én pedig azt kérdezem miért hazudod hogy nem ugyanaz, mikor a te fordításod ugyanaz mint amit én írtam korábban.
jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
Meg azt, hogy miért nem ugyanaz.
jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
0%

Én nem látom miért nem ugyanaz. Pont ugyanaz írtam mint amit fordítottál.

Nem érzed szánalmasnak hogy minden kérdésnél a saját hazugságaidban kapálózol? Egy pontig én jól szórakozom és bizonyítja is hogy az iszlámellenes gyűlölködők mennyire hazugok és szánalmasak, de már kezdelek sajnálni. Szerintem jobban járnál ha bocsánatot kérnél amiért már megint hazudoztál az iszlámról.

jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
"hisz te következetesen tagadtad a predesztinációt az iszlámban, hiába bizonyítottam mostmár három forrással is, hogy a predesztináció ugyanúgy alaptanítás az iszlámban, mint a szabad akarat."
jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
Mellesleg mivel bizonyítottam, hogy iszlám források írják ugyanazt, mint én is, amikor engem hazugozol, az iszlám tanokat hazugozod. Ez azért leesett? Gondolom nem...
jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
0%
Én hol hazudtam mikor az amit én mondtam korábban, megegyezik azzal amit fordítottál? Te magad igazoltad hogy igazat mondok mikor lefordítottad :) Ez már leesett? :) Magyarul te igazoltad hogy nincs predesztináció az iszlámban.
jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
Ha a felét (a predesztinációt) kihagyod, az meghamisítása az iszlám hit egyik alappillérének. Mondtam én, hogy nem vagy igazi muszlim.
jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
0%

Milyen felét? Ha egyszer pont ugyanazt írtam mint amit te fordítottál. Szórakoztató ahogy vergődsz :) Ha neked jó hogy hülyének néznek.


Egyébként meg hazudsz. Az iszlámnak nincs olyan alappilére hogy predesztináció. Olyan van hogy Qadar, aminek a jelentése az amit lefordítottál, ami nem egyenlő a keresztény predesztinációval.

jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz, hisz te következetesen tagadtad a predesztinációt az iszlámban, hiába bizonyítottam mostmár három forrással is, hogy a predesztináció ugyanúgy alaptanítás az iszlámban, mint a szabad akarat.
jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
0%

Az lehet a gond egyébként hogy predesztinációnak fordítják az iszlám szerinti Qadar-t, a te értelmi szinteden pedig nem vagy képes megérteni hogy ez nem ugyanaz mint a keresztény predesztináció. Ugye a te fejedben lévő predesztináció a keresztény verzió, ami teljesen más, de azt hitted ugyanaz.


Hátha segít. Bemásolom ide a keresztény predesztináció fogalmát röviden:


"Cselekedetektől függetlenül minden embernek el van rendelve, hogy üdvösség vagy kárhozat lesz a jussa. Az embernek nincs szabad akarata"


Az iszlám Qadar aminek a jelentését te magad is lefordítottad:


Allah tudja előre mit fogunk tenni, de ezek a tettek a saját döntéseink eredménye.



Amint látod a kettő teljesen eltérő.

jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!