Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Engem teljesen hidegen hagy...

Engem teljesen hidegen hagy az egyház és az egész kereszténység, van rá esély hogy egyszer megtérjek, de nem akarok?

Figyelt kérdés
Gyülölöm az egyházat a keresztény papokat meg az ilyen pedofil emberkéket, bár meg vagyok keresztelve sajnos, de soha nem áll szándékomban hogy egyszer megtérjek!
2010. nov. 7. 19:56
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
L
2010. nov. 7. 19:57
 2/46 anonim ***** válasza:
71%

Én is így vagyok vele, de minek akarnál megtérni? :O

18/F

2010. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden keresztény pap pedofil emberke. Meg azt se értem, mit lehet a kereszténységen gyűlölni. A szeretet? És még annyit, hogy a hit nem feltétlenül azonos az egyházhoz tartozással, bár, aki hisz, az logikusan többnyire egyházhoz is tartozik.
2010. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem akarok, eszemben sincs! Csak emiatt mindenki kötekedik, hogy az ördögnek adtam a lelkem stb.
2010. nov. 7. 20:11
 5/46 anonim ***** válasza:
91%

Az azokat az embereket minősíti, akik kötekednek veled. De nem az a baj velük, hogy keresztények, hanem az, hogy nem tudnak veled megfelelően elbeszélgetni.

A papok között aránylag nincs több pedofil, mint a tornatanárok között, csak feltűnőbbek, mert ez ellentmond annak, amit prédikálnak.

2010. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Ha majd megnősz, és kifogsz egy nagy szentfazék társat, akinek az egész családja bigott vallásos, meglátod, hogy addig nyúznak a nagymamák, míg beadod a derekad, és ott fogsz ülni a katolikus gyorstalpalón, aztán pár hónappal később az oltár előtt :D :D


Mint látom, lány vagy, akkor jobb a helyzet. Általában a nők felmenői a kezelhetetlenebbek. Bár láttam olyat az ismeretségi körben, hogy a lány tiltakozott, és a fiú erőlködött, aztán szegény menyasszony csak megtört a nagy vitatkozásban....

2010. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok tini és ne baromkodj itt nekem!
2010. nov. 7. 20:24
 8/46 anonim ***** válasza:

Ha te nem hiszel benne, akkor szerintem lehet nem is kellene érdekelnie, hogy most valami pap vizet löttyintett rád, amire nem is emlékszel, meg beírta a nevedet egy listába, ami senkit nem érdekel. Különben a papok tényleg nem mind pedofilok, biztos vagyok benne, hogy vannak normálisak is. Ha nem akarsz "megtérni", ahhoz kinek mi köze van? Hagyjanak már...Mi az, hogy az ördögnek adtad a lelked? :D Akkor én mit mondjak? Nem vagyok megkeresztelve, nem jártam hittanra, stb.-re, semmi ilyen. Akkor biztos pokolra jutok...

Hány éves vagy amúgy?

2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
ki baromkodott itt? te kis méregzsák :D:D
2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Ha kiírok ehhez hasonló kérdést, állandóan letol valaki!

Minek a Hányévesdi kérdés már megint?

Tök mindegy!

2010. nov. 7. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!