Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Engem teljesen hidegen hagy...

Engem teljesen hidegen hagy az egyház és az egész kereszténység, van rá esély hogy egyszer megtérjek, de nem akarok?

Figyelt kérdés
Gyülölöm az egyházat a keresztény papokat meg az ilyen pedofil emberkéket, bár meg vagyok keresztelve sajnos, de soha nem áll szándékomban hogy egyszer megtérjek!
2010. nov. 7. 19:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
minek vagy ezen az oldalon te idiota!
2010. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Ne haragudj az ilyen válaszolókra és ne törődj velük. Nem értik az egészet.
2010. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
bocsánat néha hülye vagyok ,elnézést még egyszer
2010. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:41


Éreztem hogy visszajösz!

Nem történt semmi.

2010. nov. 10. 19:43
 45/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36

Köszönöm!

2010. nov. 10. 19:43
 46/46 anonim ***** válasza:

A hívő ember nem feltétlenül a népszerűséget keresi, egyébként, amíg nem volt ott minden hozzászólásom alatt a hitvallásom, és nem kezdtem vitát az evolúcióról, 80%-os voltam. A százalék vesztést nem tartom kudarcnak, azon csodálkozom, hogy nem rosszabb. Én csak arra az ellentmondásra szerettem volna felhívni a figyelmed, ami a kérdésedből és a kommentjeidből kitűnik. Nem vársz senkitől segítséget? Ha így lenne, most nem "beszélgetnénk". Vannak nem tisztességes emberek az egyházban? Miért csodálkozol? A 12 tanítványból egy áruló volt. Miért gondolod, hogy ma jobb a helyzet? 12-ből 1 ma is az ördögé! Isten tűri, ahogy tűrte Júdást is. De Júdás egyike azoknak, akikről biztosan tudjuk, hogy a kárhozatban van. Ahhoz, hogy segíteni lehessen rajtad, először fel kell ismerned az igazi problémát. Amíg az alkoholista nem tartja magát alkoholistának, nem lehet rajta segíteni. Ha felismerte hogy alkoholista, már van remény a szabadulásra!



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!