Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Engem teljesen hidegen hagy...

Engem teljesen hidegen hagy az egyház és az egész kereszténység, van rá esély hogy egyszer megtérjek, de nem akarok?

Figyelt kérdés
Gyülölöm az egyházat a keresztény papokat meg az ilyen pedofil emberkéket, bár meg vagyok keresztelve sajnos, de soha nem áll szándékomban hogy egyszer megtérjek!
2010. nov. 7. 19:56
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Esély mindig van rá.

Egy ismerős fiatalember megrögzött ateista volt,és minden vallásos emberrel vitatkozott. A barátnőjével is azért szakított,mert az mélyen vallásos volt.

Fél év múlva autóbalesete lett,a gerince sérült meg. Az orvosok szerint már az is csoda lesz,ha annyira felépül,hogy tolószékben közlekedhet. Természetesen nagyon kétségbeesett emiatt. A volt barátnője meglátogatta,és azt mondta neki,hogy így is szereti. Minden nap imádkozni fog érte,hogy az Isten tegyen csodát és felépüljön a fiú. A lányt durván elzavarta,amiért ilyeneket mond neki. A lány nem ment be többet hozzá,de imádkozott érte mindennap.

A fiú két év múlva,ha bottal is ,de tudott járni,és dolgozni is.

Megkereste a lányt,megtért és öszeházasodtak.

Ezért ne mondd semmire,hogy soha. A sorsunkat nem látjuk előre.

2010. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Jaaj melyik filmes részlet volt ez?

Ne röhögtess már! Isten nem tud csodát tenni!

2010. nov. 7. 20:42
 13/46 anonim ***** válasza:

a provokáláson túl, mi a kérdés???


kedves MODERÁTOR!

2010. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Nem filmet írtam,hanem a valóságot! Én sem állítom,hogy Isten MINDIG tesz csodát,de még veled is előfordulhat!
2010. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
De nem értem, ti milyen falvakban laktok? Én soha nem beszélek ilyenekkel és még csak nem is vagyok pesti, egy 12ezres kisvárosban lakom, és akivel beszélek azok soha nem voltak ilyen fanatikusak, hogy eladom a lelkem meg stb.. mekkora baromság már ez
2010. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Ez nem baromság, már bocsi!

Ez a valóság és ez történik velem. Mindennek van oka, így nekem is van hogy ilyen lettem!

2010. nov. 7. 21:54
 17/46 anonim ***** válasza:
Akkor meg MIÉRT NEM HAGY HIDEGEN mások véleménye?
2010. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

"Én soha nem beszélek ilyenekkel"

És mégis írsz nekem.

Már kérdezni sem lehet? Még annyi jogom csak van.

2010. nov. 7. 22:00
 19/46 anonim ***** válasza:
Jajj te szerencsétlen az "ilyenek" alatt vallási fanatikusokat értek nem téged! Pont a védelmedben mondtam, te még azt is támadásnak veszed ha segíteni akarnak. Beszarás. :D
2010. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Jól van na! Mert senkiben sem bízom már!
2010. nov. 7. 22:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!