Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy hihet valaki istenben...

Hogy hihet valaki istenben meg a bibliában?

Figyelt kérdés
Azé megkérdezném azt a sok pedo papot hogy ádám és éva meg a gyerekeik káin ábel hogy a bubánatban csinált gyereket. Meg nem is értem pl: Mel gibson nagy keresztén és utálja a zsidókat de könyörgöm az zsidóság az a biblia első fele vagy nem. nem vágok ilyen fasságokat. Kérdezik tőlem: keresztény vagy? mondom nem. mivel fehér vagyok egyből jön a másik kérdés. Akkor zsidó vagy. Miért kell minden áron hinni valami szarban. Nincs valami ultranacionális vallás ami azt jelenti, hogy az evolúcióban hiszek. ami bizonyított tény.
2011. jún. 14. 21:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

"Miért kell minden áron hinni valami szarban."


Te is hiszel valamiben .Mint ahogy mindenki .Csak nem mindegy miben .Azért hisznek Istenben mert megtapasztalták.

Valószínűleg megtapasztaltál te is valamit.Evolúció.

2011. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

És ha hiszel az evolúcióban (fejlődésben)akkor miért ne hihetnénk Istenben is?

"A válasz megírásának időpontja: ma 15:05"

2011. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
Leginkább tapasztalatból, és ez a legerősebb hit, már-már meggyőződés.
2011. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
"Leginkább tapasztalatból" Ettől a szövegtől mondjuk a falra tudok mászni... Játszik veled az agyad aztán te meg azt veszed le belőle, hogy isten veled van?
2011. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

"Leginkább tapasztalatból" Ettől a szövegtől mondjuk a falra tudok mászni... Játszik veled az agyad aztán te meg azt veszed le belőle, hogy isten veled van?


Valószínűleg te egy Istennek tartod magad és te mindent tudsz : )

2011. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg te egy Istennek tartod magad és te mindent tudsz : )"


EZ nagyon rosszul jött le... (gondolkodtam mit írjak még, de le vagyok épülve agyilag, uh rádhagyom.)

2011. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg te egy Istennek tartod magad és te mindent tudsz : )"


EZ nagyon rosszul jött le... (gondolkodtam mit írjak még, de le vagyok épülve agyilag, uh rádhagyom.)


Béke legyen veled!

2011. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Kedves 59 %-os!

Ne légy ilyen cinikus. Annyit írtam, hogy tapasztalatból, mire te egyből feltételezted, hogy játszik velem az agyam, holott fogalmad sincs, hogy mit értettem tapasztalat alatt.

Mindig ilyen elhamarkodottan ítélkezel? Próbálj kicsit nyitottabb lenni és akkor te is megtapasztalhatod olyan formában,melyből biztosan tudni fogod, hogy nem az agyad játszik veled.

Szívből kívánom, hogy így legyen.

2011. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:

igencsak nem kedves kérdést feltevő.

Te ezen álláspontok alapján nagyon nem voltál még mélypontot az életed során. Hisz ha lettél volna, akkor tudhatnád, hogy nincs is jobb mint egy mentsvár, amibe kapaszkodhat az ember még ha pokol is az élete.

Azért jó mert megnyugtatja a lelket, hogy van aki figyel és vigyáz rá.. És én is hozzád vágok egy kérdést? hogy lett a föld? az ősmubb oké, de az miért következett be? ki, vagy mi indította be? Na :D erre nincs válasz, csak hogy Isten keze van benne. az lehet, hogy te a majmoktól származol, de csak azért hogy legyen okos és buta ember is :D Ádám+Évától származnak az okos emberek :P

2011. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!