Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények miért fenyegetn...

A keresztények miért fenyegetnek mindenki mást a pokollal?

Figyelt kérdés
Unalmas hogy minden második mondatuknak a ,,...pokolra jutsz!" a vége. Mással nem tudnak fenyegetőzni? És csak azért mert nem nyalok be tövig egy másik ember képzelete által szült mindenható lénynek, vagy éppen egy másik vallásban hiszek.

2011. nov. 19. 10:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Oh. Tehát nem szimbolikusan értetted.
2011. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Igen, volt olyan része az életemnek, amikor öngyi akartm lenni, elég keményen. Úgy belelovaltam magam, hogy majd szétment a fejem. Napokon keresztűl feküdtem a szobámban a földön, mozdulni se bírtam. És azon vettem észre magam,

hogy egy sötét helyen vagyok hanyatfekve keresztrefeszítődve. Nem láttam semmit, és egy olyan nagy félelmet éreztem, amit nem lehet szavakkal leírni. De éreztem, hogy a félalemnek van kiterjedése, és egyre csak nő és ez a félelem fáj. Azt megszólalt egy hang: most hozzák a Zoli tesódat. Aztán felkeltem. Később hallottam más emberek beszámolóit is.

2011. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Jézus is fenyegette "pokolra" jutással az embereket?

2011. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Tévedés. Nem csak mindenki mást, hanem a "bűnös" keresztényt is. Ez azért enyhítő körülmény.

Amúgy meg a pokol nem keresztény találmány, már picit régebben is megvolt....

2012. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!