Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit számít, hogy Isten létezik...

Mit számít, hogy Isten létezik-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/124 anonim ***** válasza:
64%
Tudom fejre ejtettek téged, de ne okoskodj már annyit. Nem tudsz semmit bizonyítani csak elméletet gyártani és azt se jól! Szállj le rólam, mert nem vagyok meleg. Kösz.
2012. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/124 anonim ***** válasza:
Hát nem is én vagyok ideges mostXD Megértem, hogy dühöngsz, mert nem tudsz mivel bizonyítani:) de lassan kezd már szánalmássá válni a viselkedésed. Kicsit besültél, de nem baj. Fogad el, hogy nem tudsz bizonyítani ellene:) no comment:)
2012. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/124 A kérdező kommentje:

ezt a vitát inkább privátba folytassátok.


Ne légy vallás gyűlölő, mindenhol vannak hülyék és normálisak.

2012. jan. 25. 16:42
 24/124 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen feleslegesen vitatkoztok Isten létezésén,

ugyanis ő olyan felfoghatatlan, magasabb rendű lény, amit az

ember képtelen felfogni, épp ezért sem képes bizonyítani,

mert rossz helyen keresi - de ez a magán véleményem!

Én hiszek benne, sőt szoktam megmagyarázhatatlan illatokat

érezni, amire nincs magyarázat. Aki elhiszi, elhiszi, aki nem, nem! Köszönöm! Bye-bye. :)

2012. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/124 anonim ***** válasza:
80%
Igen kérdező mindenhol vannak hülyék ahogy az is, hogy a kérdésed a létezésről szól és te azt írod ne itt vitassuk meg ezt. Most akkor számít vagy sem? Látom neked egyértelmű, hogy nem. Akkor mi értelme a kérdésednek, ha nem engede megvitatni azt, hogy számít?
2012. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/124 anonim ***** válasza:
25%

"Évi9707 válasza:


Teljes meggyőződéssel állíthatom neked hogy VAN TELAPO. A te dolgod hogy elhiszed-e, avagy sem. De tuddmeg hogy itt nem az a kérdés a fő, hogy önmagában mit számít, hanem hogy NEKED számít-e hogy TELAPO létezik. Az TELAPOBA való hit erőt, reményt, jóságot, és békességet ad. De mivel TELAPO nagyon is létezik(hiába dönthetsz úgy hogy megtagadod és azt teszel amit akarsz) a végén te is számon leszel kérve, így igenis számit hogy TEneked fontos-e."*


Szoval legyetek jok egesz evben, cipoket kitisztitva kirakni az ablakba dec. 6-an, es talan nem virgacsot talaltok benne! :-D


(* - az idezetben levo modositasok a mondanivalot nem valtoztattak meg :-)

2012. jan. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/124 anonim ***** válasza:
66%

Vidiripi


Jc Denton válasza:


"Nem rakom fel az életemet egy középkor elötti mesekönyvre felrakni!"


Neked miért kellene ezt tenned? Egyébként miért mesekönyv? A biblia nem mese könyv. Vagy netán csak a mesében létezik Jeruzsálem ,Róma s a többi város. Hogy csak ilyen apróságokat említsek. De ha még is mese akkor valaki szóljon az olaszoknak hogy Róma csak mese s nem is létezik. :))

2012. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/124 anonim ***** válasza:
Akkor szóljunk a Brémában élőknek is... (Brémai muzsikusok....) :P
2012. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/124 anonim ***** válasza:
25%

Vidiripi


Ámen! :D

2012. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/124 anonim ***** válasza:
69%
"A túlzott racionális gondolkodás megöli a lelket."
2012. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!