Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hiszik azt a hívők,...

Miért hiszik azt a hívők, hogy az ateisták és nem keresztények egytől egyik züllött, agresszív, szeretetre képtelen emberek?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge...
2012. ápr. 24. 07:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nemtudom hogy miért hisz valaki ilyet, valószínűleg mert nem fogadják el azt hogy a másik embernek is van véleménye, ezért fejben mindenféle negatív dolgokat aggatnak rájuk. Az ilyenek nem igazi hívők, csak a többi ember számára próbálják mutogatni magukat. Azthiszem ezt hívják önbizalomhiánynak?
2012. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én hívő vagyok és nem a mutogatós fajtából, már ha érted. Nem hiszem azt, hogy züllött és agresszívak lennének az ateisták.Nekem is vannak ateista ismerőseim és semmi gondom nincs velük.Minden ember egyenlő, az egy dolog , hogy én más dolgok szerint döntök, másban hiszek, bárki lehet jó és rossz is persze. Nem itélek ez alapján, de persze az tény, hogy egy vallásos ember jobban megfogja érteni a hitemet, mint egy nem vallásos, de ez fordítva is igaz lehet nem ?
2013. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!