Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek létezik isten és...

Szerintetek létezik isten és a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, mert az ősi görögök, egyiptomiak, maják, stb.. is hittek bennük, de szerintem egyik sem látta.


Tudtommal még mi sem láttuk istent, tehát nem létezik.


Van második, harmadik, negyedik, 11. dimenzió, de ott csak az idősíkok vannak, ahol lehet(ne) utazni az időben.

És ott semmilyen menny és pokol nincs.


Ahogy nincs lélek és túlvilág sem, mert az már nagyon a fantasy világába tartozik.


És a biblia is egy mesekönyv, mert ki hiszi el, hogy az embert sárból és oldalbordából gyúrták?


Létezik a torinói lepel, de azt bárki megcsinálhatta. Hol a bizonyíték?


Ahogy UFO-k, meg füldönkívüliek sem léteznek, mert a 2. világháborúban a németek is gyártottak saját kezűleg UFO-kat, hogy kémkedjenek vagy lerohanják vele az ellenséget.


Én a nagy Bumm-ban hiszek, az ősrobbanásban.

Én úgy vagyok vele, hiszem istent, ha látom.



2012. júl. 24. 05:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Javítás az első mondatom végén, rosszul fogalmaztam:


"és miért nem fogadják el ugyanennyi erővel, hogy a világban fellelhető komplexitás létrejöhetett volna tervező nélkül is."

2012. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
52%
Isten létezik. Földönkívüliek valószínűleg nem léteznek.
2012. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Da Vinci készítette a torinói leplet, a saját arcmására,

szóval az tényleg nem igazi.

2012. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Azért a repcsis és egyéb példa ott is sántít,hogy az embert hasonlítod a tervezőhöz,azonban az ember kialakult:) Másrészt az ember nem egyedül építi a repülőt.
2012. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

"Da Vinci készítette a torinói leplet, a saját arcmására,

szóval az tényleg nem igazi.

"


visszament az időben, hogy a XII. századi Pray-kódexbe belerajzolhassa a leplet?

2012. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy az ő idejében készült
2012. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"Azért a repcsis és egyéb példa ott is sántít,hogy az embert hasonlítod a tervezőhöz,azonban az ember kialakult:) Másrészt az ember nem egyedül építi a repülőt."


Senki nem zárta ki, hogy egy tervező kialakulhatott magától. Én csak azt állítottam, hogy egy komplexebb tárgy is lehet kevésbé hatékony, mint egy felépítésileg egyszerűbb, de technikailag fejlettebb tárgy. Hogy a tervező kialakult vagy sem, teljesen irreleváns. Ha szted nem, magyarázd meg, hogy miért nem.


Egyébként meg hogy az ember kialakult-e vagy sem... Úgy vélem, hogy lehet, hogy kialakult, de az is lehet, hogy a módszertan miatt hagyják figyelmen kívül a tervezettségi koncepciót, holott az ugyanolyan falszifikálható, tudományos elképzelés lenne.


És hogy a repülőt többen gyártják, ez megint egy teljesen érdektelen dolog. Még egyszer mondom, a hangsúly azon volt hogy egy kevésbé komlex tárgy is lehet lehet hatékonyabb egy komplexebb tárgynál. Másrészt pedig azt sem tudhatjuk, hogy a világegyetemet tervező alkotta-e, egy vagy több tervező volt-e, ezt sem kötöttem ki.

2012. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
Az ember túl sokat foglalkozott és foglalkozik a megmagyarázhatatlan dolgok megmagyarázásán. Vannak dolgok amiket nem lehet felfogni, ilyen pl az hogy végtelen az úr, a számok lehetnek végtelen nagyok és kicsik, illetve az hogy meghalunk. Már évezredek óta foglalkoznak azzal, hogy kiderítsék, mi van a halál után. A tudósok, értelmes emberek bebizonyították, hogy SEMMI. ezt viszont elég nehéz elfogadni, ezért néhány okos kitalálta, hogy hitessék el az emberekkel, hogy ez nem így van, van halál utáni élet, és van egy felsőbb erő. Ezt mond ugymond az emberek megnyugtatására tették, hogy dolgozzon a paraszt a földeken, te foglalkozzon azzal, hogy értelmetlen az élet mert úgy is meghalunk egyszer. És bár sokan tudják h ez a helyzet, pl én is, de mégis reménykedünk abba, hogy a halál csak egy ösvény melyre mind rálépünk.
2012. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

"én úgy tudom hogy az ő idejében készült

"


igen, a radiocarbonos vizsgálat azt mutatta ki - ennek a megállapításnak viszont ellentmond, hogy a bizonyíthatóan XII. században készült Pray-kódexben minden kétséget kizáróan a lepel kerül ábrázolásra.


ez azt jelenti, hogy a radiocarbonos vizsgálat rossz eredményt produkált... a másik folyománya, hogy Leonardo nem készíthette.

2012. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
és az nem lehet hogy egy XII. században készült lepelre festett?
2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!