Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek létezik isten és...

Szerintetek létezik isten és a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, mert az ősi görögök, egyiptomiak, maják, stb.. is hittek bennük, de szerintem egyik sem látta.


Tudtommal még mi sem láttuk istent, tehát nem létezik.


Van második, harmadik, negyedik, 11. dimenzió, de ott csak az idősíkok vannak, ahol lehet(ne) utazni az időben.

És ott semmilyen menny és pokol nincs.


Ahogy nincs lélek és túlvilág sem, mert az már nagyon a fantasy világába tartozik.


És a biblia is egy mesekönyv, mert ki hiszi el, hogy az embert sárból és oldalbordából gyúrták?


Létezik a torinói lepel, de azt bárki megcsinálhatta. Hol a bizonyíték?


Ahogy UFO-k, meg füldönkívüliek sem léteznek, mert a 2. világháborúban a németek is gyártottak saját kezűleg UFO-kat, hogy kémkedjenek vagy lerohanják vele az ellenséget.


Én a nagy Bumm-ban hiszek, az ősrobbanásban.

Én úgy vagyok vele, hiszem istent, ha látom.



2012. júl. 24. 05:20
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
az se nagyon valószínű... mikor ábrázolták már legenda lengte körül.
2012. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
08-08 09:53, magyarázd már meg, h hogyan bizonyították, h a halál után nincs élet, ugyanis tudtommal ennek igazolása vagy cáfolása a mai technikai szinten lehetetlen.
2012. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 19gal_balazs97 ***** válasza:
100%
Isten nem létezik, de a Földön kívül biztos vannak létformák, mert a világegyetem végtelen és folyamatosan tágul, és ha egy életformát is találunk egy másik bolygón ha nem is értelmeset akkor rögtön megdők az az elkélzelés miszerint csak a Földön van élet. Én az evolúcióban hiszek.
2013. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
A világegyetem nem biztos, hogy végtelen, főleg nem a benne foglaltatott anyagmennyiség.
2013. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
S főleg nincs megfigyelés arra vonatkozólag, hogy a világegyetem tágulásával egyre több és több anyag keletkezne, tehát egyáltalán nem az univerzum térfogata a mérvadó, ha lehet egyáltalán ilyen mennyiségről beszélni az univerzum esetében.
2013. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
lehetetlen elképzelni hogy mekkora a világűr,szerintem bele lehetne őrülni ha tudnánk, és 100% hogy van máshol is élet,szerintem.abba meg egyáltalán nem vagyok biztos, hogy valaha is kapcsolatatot lehetne velük létesíteni, mert túl messze lennének
2013. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Semmi sem 100%, sőt azt mondom, hogy a tudomány még nem tart ott, hogy ennek valószínűségét meg tudja saccolni. Mert az egy dolog, hogy megfelelő környezet (víz, hőmérséklet, gravitáció stb.) legyen, de onnantól kezdve ha csak a földi életből indulunk ki, ami DNS alapú, akkor annak kialakulása is rendkívül valószínűtlen, még ha adott is minden feltétel.

Lehet, hogy sok milliárd bolygón van élet, lehet, hogy csak néhányon, de az is lehet, hogy egyen sem a Földön kívül, nem tudhatjuk.


Kérdezőnek üzenem, hogy a 11 meg akárhány dimenziót ugyanúgy nem látta senki, mint Istent meg a földönkívülieket, s ez a sokdimenziós térelmélet a húrelmélet szülötte, amely napjainkban meglehetősen romokban hever, mert vagy 30 éve kutatják, de nem találnak rá megfelelő bizonyítékokat. Nézz utána.


Másfelől pedig amit nem látunk, nem biztos, hogy nem létezik. A magam részéről én agnosztikus vagyok, s azt vallom, hogy soha nem szabad elhamarkodott véleményeket mondani, főleg ha az ember járatlan a tudományokban, ahogy az rólad pl. egyértelműen elmondható.

2013. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 világvége1 ***** válasza:

Létezik Isten. Láthatatlan.


Ebben az univerzumban nincs máshol élet – más világokban van.

2020. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!