Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A HIT gyülis Németh Sándor...

A HIT gyülis Németh Sándor régen hegedült nótaénekesek mellett?

Figyelt kérdés
Ma láttam a Nóta TV-ben, szerintem ő volt pár évvel ezelőtt.
2012. aug. 26. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Fogadd el a válaszom: NEM JÓL LÁTTAD, nem Ő VOLT! Ismerem, ezért merem kijelenteni, hogy tévedtél. Ez nem baj, jó hogy megkérdezted és nem alakult ki téves elképzelésed.
2012. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Hallelujah!!!:D
2012. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fura, mert én viszont több helyről is hallottam, hogy ő régen ezzel foglalkozott.
2012. aug. 26. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Szégyelli bevallani:D
2012. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mustafa33 ***** válasza:
19%
Szóval értelmes életet is élt. Vajon miért hagyott fel vele? De a csepűrágó multját nem tagadhatja le. A stílus megmaradt.
2012. aug. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pietrosol ***** válasza:
29%

Szia!


Alapnak jó lesz némi zavart,lelki beteg tömeg!

Ebbe öntsünk színpadi előéletet,hozzá egy kis reikit!Ezt a végén megfűszerezzük némi pénzel és kész a tudatmanipuláció Sankó módra!

2012. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Emberek!Ha nem tudjátok az igazságot akkor miért fecsegtek hülyeséget??Sándor mint nótaénekes kísérő??Ugyan.Akit nem ismertek arról ne pletykáljatok pláne ne hülyeségeket!!
2013. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őt a HIT tette gazdaggá. :)
2013. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Németh Sándor a hitgyüli előtt katolikus pap volt, nem hegedűs.
2013. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!