Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy ilyen tudományosan viszonylag fejlett világban még vannak keresztények?

Figyelt kérdés
Elképesztő számomra, hogy egyesek elhiszik ezt a dajkamesét. Miért van ez még így? Szükségük van egy támaszra, amit csak isten adhat meg nekik?
2012. okt. 10. 20:09
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdésed a tudósokra irányul, ők megerősödnek a hitben a tudományok által, hiszen maga a rendszer olyan szép, hogy az már egy rendező elvet kíván.
2012. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

"Kedvencem: az oroszlán régen növényevő volt:D"

Nekem meg ez a kedvencem: A csimpánzok hímjeinek az emberszabású majmok között hosszúnak számító, merev állapotban kb. 8 cm hosszú péniszük van (ez a Főemlősök között – az embert is beleértve – a legnagyobb.

A csimpánzoknál jóval nagyobb testű ezüsthátú hímgorilláknak feleakkora hosszúságú (3–4 cm) péniszük van.

Az embereknek feltűnően hosszú (és vastag), merev állapotban átlagosan 12–18 cm hosszú péniszük van.

Pedig logikus módon az olyan nagyobb testű majmoknak kellene a legnagyobb pénisszel rendelkezniük mint az ezüsthátú gorillák.

Hogy erre mi a magyarázat?

Az evolúció elöre tudta hogy az ember élvezeti okokra használja majd a szexet és így programozta az.

:)

2012. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Az biztos! Csak hogy legyen mit megtiltatni a keresztényeknek, hogy frusztrált, szexéhes emberek legyenek:D Azt már csak zárójelben jegyezném meg, hogy nem függ az élvezet a mérettől, de mindegy...
2012. okt. 13. 12:57
 44/55 anonim ***** válasza:
35%

„nem függ az élvezet a mérettől"

Tényleg nem? Egy 5centissel 10nőből 1et sem tudnál kielégíteni szerintem.

„Csak hogy legyen mit megtiltatni a keresztényeknek, hogy frusztrált, szexéhes emberek legyenek."

A gusztustalan szex mániádról eszembe jutottak loyola Ignác szavai „Győzd le magad."

Ha tényleg le tudod győzni a tested az akkora élvezet hogy szavakkal nemtudom leírni.

A szex semmi ehez képest ha élvezetről van szó.

Ha sikerült legyőzni a tested az = szabadság!És ez akkora öröm boldogság h csak ennyit tudok rá mondani.

Köszönöm istenem.Tiszta szivemből hálás vagyok érte.

Egyébként magát a szexet nem tartom gusztustalan dologna ha őszintén van benne szerelem és persze házasságon belül.


„Hogyan lehetséges az, hogy egy ilyen tudományosan viszonylag fejlett világban még vannak keresztények?"

Az eredeti kérdésedre ebben a kérdésemben megtalálod a válaszokat.(Lessz mit olvasni) http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..

2012. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
48%

"Ha tényleg le tudod győzni a tested az akkora élvezet hogy szavakkal nemtudom leírni.

A szex semmi ehez képest ha élvezetről van szó."


Akkor gondolom szűz vagy, és azért mondasz itt össze-vissza baromságokat. Miért kéne legyőzni a tested?? Mit kell benne legyőzni? Ezzel gyakorlatilag letagadod saját magad, a saját arcodba köpsz! Váljék egészségedre...


"Ha sikerült legyőzni a tested az = szabadság!És ez akkora öröm boldogság h csak ennyit tudok rá mondani.

Köszönöm istenem"


Férfi vagy? Ha igen, akkor örülök, hogy ilyen félőrült gondolataid vannak, legalább több nő jut nekünk. Csak egyet kérek, ha már annyira büszke vagy, hogy megtagadod saját biológiai felépítésedet, legalább tartsd meg magadnak, és ne terjeszd...hidd el, épp elég súlyos az, hogy ilyen világnézeted van, de ha még hangoztatod is, az már elég debil...

2012. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
60%

„Férfi vagy? Ha igen, akkor örülök, hogy ilyen félőrült gondolataid vannak, legalább több nő jut nekünk."


Ez egy szánalamas mondat volt egy szánalmas embertől.

Fiatal 20éves fiú vagyok és teljesen egészséges.(impotens sem vagyok)

És elég jólis nézek ki.Ezt a környezetemben élő emberek is visszaigazolták már lányok is (hosszú fekete hajam van jó kis testalkat.)


„annyira büszke vagy, hogy megtagadod saját biológiai felépítésedet,"


Nemcsak hogy megtagadtam hanem le is győztem.

Nem azért születtem hogy a testem szolgája legyek.

A testem született azért hogy az én szolgám legyen.


„és ne terjeszd...hidd el, épp elég súlyos az, hogy ilyen világnézeted van, de ha még hangoztatod is, az már elég debil..."


„Boldogok vagytok, ha szidalmaznak és háborgatnak titeket és minden gonosz hazugságot mondanak ellenetek én érettem."(Máté 5:11)


Különben ateistából lettem hívő és azóta teljesen őszinte szívemből boldog vagyok.

És ez már így is lesz mindíg.

Ezt már senki és semmi nem veheti el tőlem.

Az emberek egész életükben azért szenvednek annyit mert azt hiszik h egyszer majd boldogok lesznek.

Szánalamas terveket szövögetnek magukban hogyan gazdagodjanak meg.

Vagy hogyan érjék el élet céljaikat.

Míg ateista voltam hányszor volt olyan dolog amire nagyon vágytam az életben (anyagi) és mikor megkaptam nagyot csalódtam.

Nem boldogított.

Aztán kezdhettem előröl az egészet.

Megint kitalálni h mi lenne az ami boldogítana.

Aztán mikor elértem megint kezdhettem előröl.

Ez egy Ördögi kör így sosem lessz boldog az ember.Pedig mind az akar lenni.

Szerintem elég szerencsés vagyok h ilyen fiatalon rátalálltam Jézusra.

Ugyanis ez azt jelenti h már ilyen fiatalon elértem amről az emberek egész életükben csak álmodoznak(boldogság).

És ezért még csak a kisujjamat sem kelett mozdítanom.

Ez a boldogság mégcsak meg sem inog.

Soha el nem múlik.

Történhet velem bármi rossz lehetnek bármekkora fájdalmaim már nem tudok szenvedni.

Igazából már azt is elfelejtettem mi az a szenvedés.

De ha mégis az ateistáknak lenne igaza nem létezik Isten a halál után sincs semmi.

Akkorsem sokat számít hiszen én legalább boldog életet éltem.

De az ilyeneknek mint az előttem válaszoló még a Poklot sem kell kivárniuk.

Milyen érzés lessz majd fonnyadt vén emberként sétálni az utcán és mikor szemben jön veled egy olyan fiatal nő akit most jó bőrnek tartsz szánakozva néz rád?

Fiatal szép lányok így fognak köszönteni az utcán csókolom.

Vagy mikor már nem leszel képes a szexre.

Tizenéves fiatalok fognak röhögni rajtad az utcán.

Sokat fogsz még szenvedni az életben és ez még csak az ízelítő lessz a pokolból.

Jó szenvedést:)

2012. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Hosszú fekete haj (de sukár ez a csaj). Te jó ég, biztos 'jól' nézel ki, eddig olvastam... Majd döntsd el, hogy lány vagy vagy fiú.
2012. okt. 13. 19:26
 48/55 anonim ***** válasza:
33%

"Ez egy szánalamas mondat volt egy szánalmas embertől.

Fiatal 20éves fiú vagyok és teljesen egészséges.(impotens sem vagyok)"


Értem, szóval Te az előző kommentemből rájöttél, hogy szánalmas vagyok, és boldogtalan az életem. Sikerült bizonyítanod, mennyire nincs életed, monitor mögött is azt hiszed, belelátsz az emberi lelkekbe...:D Nem tudom, ha én szánalmas lennék, akkor Te micsoda, talán emberi roncs a megfelelő kifejezés? Az egész válaszodból az elnyomott frusztráltságot lehet érezni. Kettőnk közül szerintem Neked lesz pokoli életed, és csak sajnálni tudlak. Remélem egyszer még rájössz, mennyire elcseszed saját magad ezzel a humbuggal. De mindegy, igazából nekem mindegy, a Te életed, nekem szerencsére semmi közöm hozzá :)


Egy szintén 20 éves fiatal.

2012. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
74%

„Hosszú fekete haj (de sukár ez a csaj). Te jó ég, biztos 'jól' nézel ki, eddig olvastam... Majd döntsd el, hogy lány vagy vagy fiú."


Kedves kérdező kb az óvodások különböztetik meg a 2 nemet a frizura alpján.

Nem láttál még rockert?


[link]

Tessék ő még hasonlít is kicsit rám.


De szerintem a kérdező olyan típus lehet kinézet alapján aki egy nőnek nem kell.

Ezért vergődik itt Gyk-n a keresztényeken.

szánalom.

2012. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Ja, remélem nőnek nem is kellek, mivel magam is az vagyok. És egy hosszúhajú fiút már bottal sem piszkálnék meg. Tudom, mi az, hogy rocker, én magam is az voltam, olyan körökben mozogtan, csak épp rádöbbentem, hogy mennyire gagyi dolog a zenei ízlés alapján megkülönböztetni az embet (amit a keresztények is csinálnak...)
2012. okt. 13. 20:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!