Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy ilyen tudományosan viszonylag fejlett világban még vannak keresztények?

Figyelt kérdés
Elképesztő számomra, hogy egyesek elhiszik ezt a dajkamesét. Miért van ez még így? Szükségük van egy támaszra, amit csak isten adhat meg nekik?
2012. okt. 10. 20:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
71%

„És egy hosszúhajú fiút már bottal sem piszkálnék meg."

„csak épp mennyire gagyi dolog a zenei ízlés alapján megkülönböztetni az embet (amit a keresztények is csinálnak...)"


Piszok értelmes csaj lehetsz.

2012. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Hát még te, 'boldogok a lelki szegények', nyilván te is nagyon boldog vagy.
2012. okt. 13. 21:10
 53/55 anonim ***** válasza:
66%

A lelki szegény jelentését itt találod:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..


Ajánlom elolvasni.

2012. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

„És egy hosszúhajú fiút már bottal sem piszkálnék meg."

[link]

2012. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
58%

@ 28:


"Kedves Berta, nem érzem úgy, hogy magyarázkodnom kéne bármiben is, sőt. Inkább csak annyit mondok, bírjál némi önkritikával, mielőtt írsz bárhova is. Ez volt az utolsó mondatom, minden jót!"


Kedves 28-as, talán azért kellene magyarázkodnod - pontosabban magyaráznod -, mert megkértelek erre. De ha túl megerőltető négy-öt sornál többet írni, akkor elnézést kérek, nem akarlak fárasztani, maradok "tudatlan".

Önkritikával pedig bőven bírok; emiatt ne tessék aggódni, kérem. :D

Neked is minden jót. :)


-------


@ 29:


"Berta az a baj, hogy nem mondtam magad idiótának és nem ismerted be, hogy a Biblia baromság. Sőt meg merted védeni magad. Ki vagy te, hogy nem hagyod hogy lenézzenek a nagy tudású ateisták?"


Köszi. :)

Lehet, hogy igazad van. :D


Tudom, hogy a kérdésed költői volt, de azért válaszolok: Én vagyok az a "szemtelen" hívő, aki adott esetben be szoktam szólogatni némely ateistáknak; a különösen kirívó esetekben pedig "párbajra hívom" a túlságosan nagyszájúakat. Ez immár 4. alkalommal történt meg, és az elmúlt bő egy hét alatt ismét bebizonyosodott, hogy csak hangemberek; nincs mivel villogniuk, mivel egyikük sem prezentálta azt a bizonyos IQ-eredményt. :P


Üdv. :)

2012. okt. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!