Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves ateisták, illetve nem...

Kedves ateisták, illetve nem hívők! Miért vitatkoztok? (nem provokáció. A többi lent)

Figyelt kérdés

Biztos szembesültetek már azzal, mikor a vitapartnereteket nem tudjátok meggyőzni (egy kicsit sem). Szóval ilyen esetben, milyen céllal folytatjátok a vitát?


(Ezt a kérdést, a hívőknek is feltettem.)



2013. nov. 2. 14:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De jó ég mit írtam XD "köcsönöm".... Köszönöm-öt akartam bocsi.
2013. nov. 2. 21:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Az arra járók épülésére. Bár a vitatkozásról egy ideje már leszoktam, régebbi kérdéseknél még bőséggel akad oldalak tucatjain átívelő vitám.
2013. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Én nemrég vagyok fenn a GYK-en, bár azt hiszem jelentős " ateista " hírnévre tettem szert. :-) Általában leírom az érveimet, de ha valaki elkezd egészen másról beszélni, maszatolni, akkor kicsit odaszúrok neki, hátha megtanulja a valóságot annak látni ami anélkül, hogy a boldogulása érdekében valamiféle " szentségre " kelljen hivatkoznia. Ha már egy embert kimozdítottam a vallási bigottizmusból, akkor megéri érvelni.
2013. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem azért vitázom, hogy meggyőzzem, hanem mert érdekel a véleménye, pl. egy vallásos barátomnak. Értelmeseket mond, és érdekel, hogy gondolja.
2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!