Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hiszem hogy van Isten, van...

Hiszem hogy van Isten, van Ördög, vannak szellemek, van evolució, és vannak ufók. Ebben lehet hinni egyszerre, vagy választanom kell?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 04:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%
nem lehet. 2 lehetőség van: vagy véletlenűl jött létre minden, vagy tudatos tervezés álltal. olyan nincs, hogy Isten megalkotott mindent, majd a sorsára hagyta a művét. az evolúció kakukktojás a felsoroltak között. de hihetsz benne, csak nem az igazságban hiszel.
2010. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Na... A 24%-os ÉRTEM-es megjött okoskodni.

Neked itt van a helyed: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Irány oda. Ha már annyira tudod a frankót. :P


Az evolúció nem hit kérdése, nem hinni kell benne. Pont.

2010. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
59%

Jól átvertél!

Én meg azt gondoltam,azért van a kérdés mert nem szeretsz gondolkodni,és mástól várod hogy döntsön helyetted,aztánmeg a többség akarata szerint elfogadod vagy elveted a választ!

Közbenmeg egy intelligens,érdeklődő,okos emberrel van dolgunk,aki inkább újat tanit,mintsem választ várna!

Teccik az érdeklődési köröd!

2010. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Á nem ez az érdeklődési köröm, ez csak úgy jött.

Amúgy sokszor írok hülyeségeket, de azért köszönöm a dicsérő szavakat :D

2010. febr. 28. 02:35
 25/34 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Neked tetszene a káoszmágia. Javaslom Phil Hine könyveit, első körben a Condensed Chaos-t.
2010. márc. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem ne foglalkozzon Ön a beszólós beírásokon, nézze őket levegőnek.

Változatlanul fenntarom (én vagyok az első válaszoló), hogy mindegyikben lehet egyszerre hinni, amit kérdezett.

2010. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
öhm.. UFO=/= földönkívüliekkel.
2010. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
miért kellene változtatni rajta? ezek nem zárják ki egymást.abban higgyj ami számodra fontos.
2010. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
hitet én így fogalmaznám meg:tudás és remény.az élet egy út ami ködös,és te mindig csak az előtted álló egy métert látod belőle,de meg kell bíznod abban,hogy a következő méter is a javadra fog válni,anélkül,hogy tudnád 100%-ra,hogy mi lesz ott.
2010. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-19 06:56"

Bakker, észrevettétek, hogy van itt egy full okos ember?

A válasz érthetetlenségéből és a hétköznapi életben való alkalmazhatatlanságából következtettem erre, de tény, hogy toppon van az írás. De!

Mivel az én válaszom után érkezett az üzije, ezért én magamra vettem és bár önmagában mindenképpen megállja a helyét az okfejtése (ezáltal egy diploma mű első bekezdését volt módunkban olvasni), de nem sugároz itten senki, semmit, sehová.

Itt vannak a Föld közelében, és itt keringenek körülöttünk.

Az IMAX 5. (vagy 50. generáció, tök mindegy) rendszer, az itt köröző, és néha lebukó (UFO jelenségekre magyarázat), hajók belsejében biztosítja a 3D-t.

Tehát a kis szürkék tömegesen nyomulnak ide, és hagyják magára a saját bolygójukat, az enyészet számára.

Ezért kell veszniük, miközben Q jól szórakoznak.

2010. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!