Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus kudarcot vallott, mint...

Jézus kudarcot vallott, mint messiás?

Figyelt kérdés
Eljött a megváltó, a messiás, de a világ nem változott meg. Jézus, mint messiás, megváltó kudarcot vallott?

2015. jún. 28. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 Missi_Key ***** válasza:

a 18 csak azt hiszi magáról hogy troll.

és igaza is van

[link]

2015. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem változott meg! A kereszténység szétkúrta azt a kultúrát, amit a pogányok képviseltek. Ha nem lenne kereszténység, a világ sokkal előrébb járna. Ez az ostoba vallás csak gyűlöletet és háborút hozott magával, ha kíváncsi vagy arra a világra, amit magával hozott a kereszténység, akkor nézzél Trónok harcát :)
2015. júl. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
30%
22-esnek óriási gratula, sikerült az év legkulturálatlanabb, legsötétebb, perverzitásig ostoba beírását megtenni a "Valláskritika" kategóriába. A díjat át lehet adni neki, mert nem valószínű, hogy ennél aljasabb lesz a hátralévő félévben, max. megosztja többi keresztényellenes patkánnyal.
2015. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
89%

22-es vagyok :) Jól van mr atyaúristen, remélem eltetted ezt magadnak és jobban átgondoltad. Nem vagyok keresztényellenes, de aki egy töriérettségivel rendelkezik az eltudja dönteni, hogy igazam van-e vagy nem. Jézus maga mondta h nem békét akar hozni, kardot meg a tököm tudja mikről beszél még a buta könyvecskétekben. A kereszténységet el kell törölni, mint vallást. Mint életformát, életérzést kell elhinteni az emberekben, az Istened is ezt csinálta ember formában. Pál meg a sok buta apostol csak megrontották Jézust az intézményesítéssel, a pápaság meg egyenesen antikrisztusi módon kúrta szét a kultúra minden egyes cseppjét.

Menj csak és imádd a te lelkész sándorodat meg a karizmatikus "térítő" embereket. Mocskos egy banda vagytok, még a lábamat se törölném belétek.

2015. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
26%
ne fokozd, ne fokozd 22-eske!! :D:D:D:D Lövésed sincs az egészről + pokoli kulturálatlan vagy.
2015. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
81%
De fokozom, mert ebben az országban azt mondok/írok rólatok amit akarok. Hány hajléktalannak adtál eddig otthont, ha szabad megkérdeznem? Én szociális munkásként rengeteg emberen segítettem már, és egy patkány keresztény szekta sem mozgolódott a hátam mögött, az elején kértem tőlük segítséget, de nem kaptam, persze miután a szolgálat sikeresnek bizonyult rögtön megkerestek, de elküldtem őket is a sunyiba, mint téged. Semmirekellők vagytok, csak a szátok jár a szeretetről, de fogalmatok sincs róla mi az.
2015. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
0%
26 nem akarok privben levelezni veled. Első lépésben próbáld meg megkülönböztetni a szektát a nem szektától. És fejez be ezt az otromba vádaskodást.
2015. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
89%
Ohh már különbség van ilyen olyan szekták között is, ugye? :D A Jehova tanúi az erő sötét oldala, a jedi oldal meg a katolikusok és a többi... Semmi különbséget nem látok, csak azt, hogy az egyik így, a másik úgy akarja a maga hazugságait hangoztatni. Te meg beszélsz itt a kultúráról. Jézus teljes győzelmet aratott, tökéletesen szétrombolta az összes pogány akkori kultúráját néhány évszázad alatt, a sötét középkor volt Jézus igazi fénykora. Egy feszületen sínylődő istenember, akihez hasonló gonosztevő talán az egész történelemben nincs, még Hitler sem ér a nyomaiba. Ha engem kérdezel engem nem győzött meg ez az alak, sem az olyan "hívei" mint te. De most komolyan, semmi ellenérved nem volt, csak "vádaskodsz, kulturálatlan, hülye, stb" érvnek sem nevezhető valamikkel illetsz engem, megh nincs gőzöm. Beszűkült egy proli lehetsz öregem ;)
2015. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 Sanyji ***** válasza:
7%

Kedves előző:


Tele vagy indulattal. Miért? És mégis te oktatsz ki itt embereket a szeretetről? Hát ilyen lenne a szeretet? Vádaskodó, gyűlölettel teli? Hmmm?

Ha nem haragszol idéznék a Bibliából, hogy mi is a szeretet.:

Korinthusbeliekhez írt I. levél 13,4-13:

4,A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irígykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.

5,Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rójja fel a gonoszt,

6,Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal;

7,Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr.

8,A szeretet soha el nem fogy: de legyenek bár jövendőmondások, eltöröltetnek; vagy akár nyelvek, megszünnek; vagy akár ismeret, eltöröltetik.

9,Mert rész szerint van bennünk az ismeret, rész szerint a prófétálás;

10,De mikor eljő a teljesség, a rész szerint való eltöröltetik.

11,Mikor gyermek valék, úgy szóltam, mint gyermek, úgy gondolkodtam, mint gyermek, úgy értettem, mint gyermek: minekutána pedig férfiúvá lettem, elhagytam a gyermekhez illő dolgokat.

12,Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most rész szerint van bennem az ismeret, akkor pedig úgy ismerek majd, a mint én is megismertettem.

13,Most azért megmarad a hit, remény, szeretet, e három; ezek között pedig legnagyobb a szeretet.

2015. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:

22,26 vagyok. Igen indulatos vagyok, mert egy idő után nem tudom visszafogni magam.

6,Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal;

Olvass is és különben meg miért dobálózol bibliai idézetekkel mikor tudhatnád nálam nem ér semmit, csak a te véleményed érdekel, Istené nem. A másik negatívum az ilyen begyöpösödött keresztényeknél, hogy képtelenek egy idő után gondolkodni. A bibliai idézeteket furkósbotként használni, ehhez csak gratulálni tudok.

2015. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!