Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan győzhetném meg anyukáma...

Hogyan győzhetném meg anyukámat, hogy ne legyen hit gyülekezetes?

Figyelt kérdés

Be akarja szervezi egy ismerőse, aki már többször is volt nálunk és én nagyon nem szeretem mert számomra tiszta ellenszenves ember.

Mindig csak arról beszél anyunak, hogy ha belép a gyülekezetbe akkor jobbra fordul majd a sorsa, meg hogy Isten majd vigyáz rá stb.

Én tudom hogy ez csak szimpla megvezetés, főleg azért mert a fizetése 10%-át be kell tennie valami alapba, vagy mibe.

Anyám nagyon naiv ember, igazából ha valakiben megbízik még azt is elhiszi neki hogy az ég az igazából nem is kék :/

Hogyan győzhetném meg arról, hogy ne lépjen be ilyen szektás gyülekezet félébe?

Mondtam már neki annyi mindent, de nem úgy tűnt mintha hallgatna rám, és félek hogy lassan de biztosan be fog lépni :(



2015. okt. 18. 19:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hát te kib*szott hülye gyerek vagy,SzomorúXD

Szegény édesanyád. Jóra fordulna az élete az igazság felé,és te azt se hagyod.taps.

2017. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!