Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hova tűntek a jehovisták?

Hova tűntek a jehovisták?

Figyelt kérdés
Megfogadták a tanácsokat, és elhagyták az oldalt?
2016. okt. 15. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű. Rájöttek, hogy senki nem vevő a térítésükre.
2016. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Van most egy új, azt hiszem, 17%-os épp, nincs kiírva a neve. Vagy egy régi motoros, csak elrejtette a nevét, nem tudom.
2016. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Tééényleg ,Opendoor ,hogy ,hogy eltűnt?
2016. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért hagynák el az oldalt? Illetve ha elhagyták, akkor mi a francért nem húzol utánuk?
2016. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
#4: Te is elhúzhatnál erről az oldalról a többi idegbeteg gyökérrel. Talán akkor minőségi oldal lenne ez az oldal...
2016. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

5. Húzz el te. Nem én kezdtem a vallásüldözést.

Az pedig szánalmas, hogy valaki a nap 24 órájában azon munkálkodik, hogy ne kommenteljen erre az oldara pár jehovás. (Mert ugye ez már nem az első ilyen (hasonló) kérdés. És ez nekem feltűnt, aki nem is néz be minden nap ebbe a kategóriába.)

2016. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

#6: Én már többször voltam ebbe a kib🅰szott kategóriába első. És elmondhatom ,hogy a tanúk cseszegetése nem véletlen. Akár még a gyüliseket és szcientológusokat is cseszegethetnék így (megérdemelnék). De az tény ,hogy az egész vallás,valláskritika részbe 10 kérdésből 8 kérdés a tanúkról szól. És ez rohadt unalmas. + Rossz dolog is más szemszögből nézve ,mivel ez még a tanúkba még inkább azt az érzetet kelti ,hogy "üldözik őket". Na ez egy nagy baromság. Csak az a gond ,hogy így tudják igazolni. De ez egyáltalán nem üldözés.


Szóval ez a gond ezzel. + Rohadt unalmas. Bár egy fél éve már az egész oldal lepukkant valami iszonyatos szinten.

2016. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán le kellene állni vele és nem azzal foglalkozni, hogy mit gondolnak vagy csinálnak a jehovák.

Ez van. Mindenkinek mennyivel jobb lesz azzal. :))

2016. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Én személy szerint pont leszarom őket.
2016. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

könyörgöm senki ne sítja vissza őket pláne ne opendoor-t, a 17%-os is kb ugyan olyan nem kell lekktő! (vagy lehet h másik regen ugyan az a személy?)


szoktak csinálni néha ilyet h többsége eltűnik aztán megint feltűnnek

2016. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!