Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell "hit" az evolució...

Miért kell "hit" az evolució elmélet elfogadásához?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/295 A kérdező kommentje:

66%


Ideges vagy?

2017. aug. 21. 21:18
 72/295 A kérdező kommentje:

"Már senkit nem

érdekel a kérdésed, értelmes ember rég levette, hogy vitaképtelen vagy."


Olyan jókat írsz, nem magáztalak én soha!

Akkor a magad állitása szerint te értelmetlen vagy!

2017. aug. 21. 21:21
 73/295 anonim ***** válasza:
75%
Nem én csak unatkozok.
2017. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/295 anonim ***** válasza:
39%
Még mindig fényévekkel jobbakat írok mint te. szmájlimester :)))))))
2017. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/295 anonim ***** válasza:
28%
És hogy nem sül le a bőr a képedről? Végig hazudtál egy másik fórumot szóval: Hogy nem sül le a bőr a képedről szmájlimester??
2017. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/295 A kérdező kommentje:

Hogyan szervezte fel magát az egysejtű, hogyan épített magának olyan DNS-t, melyben hazsnálható információk voltak, és amiből később létrehozta önmagát, majd hogyan és milyen triplekeket épített be magába, mellyel emberré szervezte fel magát?


66% te jössz

2017. aug. 21. 21:33
 77/295 anonim ***** válasza:
63%
Ne terelj !! Az volt a kérdés, hogy hogy nem sül le a bőr a képedről? Erre válaszolj, ne a pirosat nyomkodjad.
2017. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/295 anonim ***** válasza:
94%

Igaz nem 66%-os vagyok, de jól végigkövethető evolúciós változások útján. Csak címszavakban

Egysejtű, telepek, differenciálódás, többsejtűség, ősbél, testüreg, férgek, állkapcsos férgek, ősi porcos halak, csontosodás, csontos halak, bojtosúszós halak, ősi gőteszerű kétéltűek, őshüllők, therapsidák, cynodonták, ősemlősök, rágcsálók, félmajmok, majmok, ősember, előember, modern ember.

Ha részletesebben is érdekel, könyvtárnyi anyag van róla, de azért nem árt némi tudományos előképzettség sem.


Viszont akkor te jössz. Az evolúció jól látható, logikus, a fejlődési vonalak levezethetőek, a fosszíliák léteznek, stb.

A teremtést mi bizonyítja?

2017. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/295 anonim ***** válasza:
71%
Ne etesd a kérdezőt! Ő egy troll!
2017. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/295 anonim ***** válasza:
92%

Visszakérdezek:

Tehát ha elfogadjuk, hogy az átlag ember csak elhinni tudja, amit a tudósok állítanak a törzsfejlődésről, az azt jelenti, hogy meg kellene inkább térnie? Nem jó, ha hisz a tudósoknak, inkább higgyen pár hívőnek?

Mármint ott van a Biblia. OK. De amit én látok meg értek belőle, az annyi, amennyit a többi ember elmagyaráz belőle (legalábbis próbálkoznak). Tehát végső soron a hívőknek hiszem (hinném) el, amit állítanak.

Végül is az átlag embernek akkor két választása van: a tudósoknak hisz, vagy a hívőknek hisz.

Most valamivel jobb lesz az átlag embernek, ha a hívőknek hisz? Az nem ugyanaz, mint "elhinni", amit a tudósok állítanak?

Szóval én most leginkább abban hiszek, hogy te hiszel rólunk valamit, és mások véleményének meghallgatása nélkül prédikálod itt a magadét.

Ez neked miért jó?

2017. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!