Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell "hit" az evolució...

Miért kell "hit" az evolució elmélet elfogadásához?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/295 anonim ***** válasza:
69%
De most komolyan kérdező! Mi a frászt akarsz elérni ezzel a kérdéssel?? Ha egy kicsit is érdekelne a téma, láthatnád, hogy kb. 1000x tettetek fel ugyanilyen kérdéseket. Nyilván téged nem érdekel, csak trollkodsz. Örülj neki, hogy a moderátorok hagynak trollkodni.
2017. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/295 Mojjo ***** válasza:
84%
@39-40: lehet, de ez nem számít. Ha megfigyeled mit írtam, és mire reagáltam vele, talán megértheted. A kérdező szerint a tudósok a bibliára mutogatnak, ellent akarnak neki mondani, hogy ezzel is hitelesebb legyen az egész. A valóságban viszont a tudósok pont nagy ívben tesznek a bibliára a kutatásaik közben. Erről beszélgetünk, és e téma kapcsán pont tökmindegy, hogy itt ki hozta szóba a Bibliát. A kérdező paranoiája viszont egyértelműen onnan táplálkozik, hogy nem tudja elképzelni, hogy a kutatások közben ne ez a könyv lebegjen az emberek szeme előtt.
2017. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/295 A kérdező kommentje:

"Jelentettem a kérdésnek álcázott prédikálásodat. ;)"


#31 elöre felhivtam a figyelmet.


Más.

Miért kell "hit" az evolució elmélet elfogadásához?

Nem kell hit hozzá! A törzsfejlődéshez kell ennyire egyszerű.

2017. aug. 21. 19:09
 44/295 anonim ***** válasza:
47%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Nesze, utolsó előtti hozzászólásra válaszolj. Nem fogsz, mert azt a kérdést is te tetted(ugyanez a beképzelt stílus) fel és sunyin megfutamodtál.

2017. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/295 anonim ***** válasza:
87%

"Nem kell hit hozzá! A törzsfejlődéshez kell ennyire egyszerű."

Miért? Látjuk hogy az evolúció ma működik? Igen.

Ebből logikusan következik hogy mindig ugyanígy működött? Igen.

A fosszíliák léteznek? Igen.

Visszaigazolják ami a törzsfejlődésből következik? Igen.

Hol kell itt hit szerinted? Tényekről és több oldalról visszaigazolt logikus következtetésekről van szó, sehol nincs benne "azt hiszem".

2017. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/295 anonim ***** válasza:
5%

Kedves Kérdező!


Én inkább így fogalmaztam volna meg a kérdést:


Miért kell "hiszékenység" az evolució elmélete elfogadásához?

2017. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/295 anonim ***** válasza:
67%
Na mivan te zseni kérdező? Nem jutsz szóhoz?
2017. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/295 anonim ***** válasza:
82%

"Miért kell "hiszékenység" az evolució elmélete elfogadásához?"

Hát igen, nyilván pont a leginkább szkeptikus jellemzőkkel bíró tudományos közösség lenne hiszékeny, akik inkább tucatszor is újra elvégeznek egy kísérletet csak hogy biztosak lehessenek valamiben, mielőtt publikálnák az eredményt, vagy tényként tekintenének egy felfedezésre, illetve folyamatosan ellenőrzik egymás eredményeit is... ezzel nagyon mellélőttél.

2017. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/295 anonim ***** válasza:
18%
Felhívtad a figyelmet? Oda ne rohanjak... Te vagy a következő nagy próféta! Nagyon jól tudtad, hogy ez a magatartás miféle reakciókat fog kiváltani. Nem vagy te próféta csak 1.....
2017. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/295 anonim ***** válasza:
13%

45.Hsz!


Úgy tűnik,te igen hiszékeny ember vagy!


Miért? Látjuk hogy az evolúció ma működik? NEM. (A DNS molekulák kizárják új fajok keletkezését a mostaniakból.Csak módosulások,mutációk vannak.)

Ebből logikusan következik hogy mindig ugyanígy működött? Sosem működött.!


A fosszíliák léteznek? Igen.

Visszaigazolják ami a törzsfejlődésből következik? NEM.

(A fosszíliák igazolják,hogy a hiányzó köztes,átmeneti fajok nem léteztek.Az élővilág teremtés által jött létre.)

2017. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!