Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki ért velem egyet abban hogy...

Ki ért velem egyet abban hogy Isten nem létezik?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 12:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 Ónixkönny válasza:
48%
Én!
2017. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 2*Sü ***** válasza:
80%

Az itt adott válaszok nem reprezentatívak. Ha arra vagy kíváncsi, hogy hány hívő és hány ateista van, inkább keress erről egy statisztikát. ( [link] )


Ha vitázni akarsz, akkor annak sincs sok értelme. Hitbéli meggyőződésekről nem lehet érdemben vitázni, lévén pont attól hitbéliek ezek a kérdések, hogy nincs mögöttük egzakt, objektív érv. Ha lenne, akkor nem hitnek, hanem tudásnak hívnánk, és nem lenne vita tárgya.


Egy értelmes diskurzusnak akkor lenne értelme, ha nem ennyire faék egyszerűséggel közelítenénk meg a témát, hanem sokkal kifinomultabban.

2017. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
69%

itt nagyjából senki nem hisz benne. kövezzetek meg nyugodtan, én igen. és egyébként felháborító, ahogy az emberek ehhez az egész témához hozzáállnak. mindenkinek szíve joga abban hinni, amiben akar, én ebbe sose szóltam bele, sose ítéltem meg ez alapján egy embert. na de amikor azért leírnak, lepontoznak, meg törlik a válaszomat, mert ki merem mondani, hogy hiszek Istenben?! a 21. században már lassan mindent elfogadnak az emberek, a homoszexualitást, a transzszexualitást, az abortuszt, MINDENT. csak arra a szintre nem jutottunk még el, hogy ne űrlényként kezeljük azt az embert, aki hisz Istenben. képzeljétek, attól, hogy hiszek benne, ugyanolyan vagyok, mint mások, emberi ételt eszek, emberi folyadékot iszok, és igen, ALKOHOLT IS. voltam már szerelmes nem egyszer, és igen SZEXELTEM IS. sminkelem magam, sokszor kihívó ruhákban járok, nem egy zárdában, vagy szektában élek elzártan, de ha azt csinálnám, ahhoz is mi köze lenne bárkinek is?? ennyi erővel én is leírhatnék mindenkit, aki nem hisz benne, csak azért, mert ez a gondolkodásmód az én hitemmel ellentétes, és akkor már milyen elvakult, meg gáz a másik...szánalom.

19/L

2017. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
53%

Már megint egy provokáló kérdés!

Én nem értek egyet.

Szerinted ha Isten nincs, hogyan alakult ki az élet, Föld?

Miből gondolod, hogy nincs? Mert nem látjuk?Erről szól a hit, vagy hiszel vagy nem, ha kéred Istent segít.A hit a szemmel nem látható dolgokat is elhiszi.

2017. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
39%
Miért írod ki a kérdést? Várod, hogy más is megerősítése a gondolatod, ez nem fogja bizonyítani a kérdésed, akkor se ha 100/99 nem hisz benne.
2017. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
20%

A Feri.


Nem tudom, miért érdekel ez téged.

2017. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:
Én csak megkérdeztem hogy itt ki ateista. Nem pontozok le senkit, ez csak egy kérdés volt...
2017. szept. 9. 13:20
 8/87 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
76%
Nincs ebben semmi provokáló. A kérdező kíváncsi volt ezért feltett egy kérdést. Erre való a GYIK. Én személy szerint egyetértek vele. Ha te nem akkor sem kell dühöngeni. Inkább szeresd felebarátodat.
2017. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
49%
Csak ezt a valláskritikán kell kérdezni.
2017. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
69%
Én nem értek egyet, hiszek Istenben.
2017. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!