Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateista vagyok és a hívőktől...

Ateista vagyok és a hívőktől kérdezem, hogy mit csinálnának ha kiderülne hogy nincs isten?

Figyelt kérdés
Mondjuk a vatikán bevallaná vagy nemtom. Lehet sokan azt fogjátok írni , hogy hülye kérdés meg hogy ez úgysem fog kiderülni mert .... . De mi lenne ha ez megtörténne?

2017. okt. 28. 13:35
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
67%

@49


Kedves Mojjo!

Most komolyan? Személyeskedésre kell váltani egy értelmesnek tűnő információ cserén belül? Mivel látom elvesztetted a fonalat, picit összefoglalnám a történteket.

Te kötöttél belém és forgattad ki a szavaim a kérdezőnek irányzott válaszomra, amit nem fogadtam kimondottan túl nagy lelkesedéssel, de jogod van a vélemény szabad továbbítására egy nyílvános fórumon. Látod? Bennem megvan a jóindulat, mert ember vagyok jelentsen is ez bármit, ebben a gyönyörű és végtelen univerzumban. Tehát embereld meg magad, és emberkedjünk közösen az ember által megalkotott emberes civilizációban! Tudod miért? Hát persze, hogy az emberért!!

OK! lépjünk tovább emberesen.

Ugye milyen jó, hogy kiragadtam egy szót a kommentedből!

Én nem személyeskedem, de minden biológiai fajnak végig kellett vánszorogni az evolúció rögös útjain, tehát teljesen mindegy, hogy milyen idegen fajról van szó. Természetesen más a helyzet ha szintetikus életformáról beszélünk, de nem akarlak összezavarni!

2017. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanaz történne,mint amikor bebizonyítják neked,hogy te nem is létezel.
2017. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!