Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kreacionisták, titeket mi...

Kreacionisták, titeket mi győzne meg arról, hogy a teremtéstörténet csak egy jelképes leírás a korabeli ember szemszögéből?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
21%

"Ó, szegény ember akkor nem túl jelentős, ha utoljára hagyta."

Az a gaz evó is az embert hagyta utoljára...:))

2017. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

"Hm... És az, hogy a növényeket is korábban teremti, akkor az a növények jelentőséghangsúlyozása miatt van?"

Növények tényleg korábban megjelentek az állatoknál.


"Akárminek tartasz és nevezel, részemről indifferens."

Ez nyilvánvaló, azért vergődsz itt ennyire, próbálva bemesélni mindenkinek hogy te mennyire tudsz vitázni és mennyire ismered az igazságot, majd prímán meghazudtolva mindkettőt, mivel az említett kínos vergődésen kívül 4 komment alatt sem tellett tőled semmi értelmesre.

De köszönöm hogy bemutattad, mi az alapvető gond a kreacionistákkal :D

2017. nov. 9. 12:47
 13/64 anonim ***** válasza:
16%

"A Föld jelentőségének hangsúlyozása például. "

Ugye tudjuk, hogy a válasz csak indoklással ér valamit?:)

2017. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

"Ugye tudjuk, hogy a válasz csak indoklással ér valamit?:)"

Hogy még a "példa" fogalmának jelentését sem ismered...

2017. nov. 9. 12:49
 15/64 anonim ***** válasza:
19%

"Növények tényleg korábban megjelentek az állatoknál."

Az előbb még a Napnál tartottunk... Épp abba szoktatok belekötni, hogy előbb teremtette a növényeket a Napnál.

Miért nem fordítva?

2017. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
11%

"Ez nyilvánvaló, azért vergődsz itt ennyire, próbálva bemesélni mindenkinek hogy te mennyire tudsz vitázni és mennyire ismered az igazságot, majd prímán meghazudtolva mindkettőt, mivel az említett kínos vergődésen kívül 4 komment alatt sem tellett tőled semmi értelmesre. "

Neked kínos? Nekem nem:)


"De köszönöm hogy bemutattad, mi az alapvető gond a kreacionistákkal :D"

Mi? Én most csak a saját nevemben nyilatkoztam, de nem lep meg, hogy te hamis érvekkel győzöd meg magad. Tipikus. A Biblia írja ezt is ...

Ha neked ez a pár mondatom elég a kreacionizmus elutasítására, lelked rajta:D Látod, mondtam, hogy ez lesz. Most prófétának tartasz?:)

2017. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
21%

"Az előbb még a Napnál tartottunk... Épp abba szoktatok belekötni, hogy előbb teremtette a növényeket a Napnál.

Miért nem fordítva?"

A sráctól ne várj összefüggő érvelést. Rendszerint saját magát cáfolja meg:) Össze fogod zavarni. Estére azt fogja hinni, hogy hívő:)

2017. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
11%

""De köszönöm hogy bemutattad, mi az alapvető gond a kreacionistákkal :D" "


Tehát ha pl. egy ember, akinek a foglalkozása szabó ellop egy pénztárcát, akkor az összes szabó tolvaj. Okos vagy haver:)

2017. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:

"Neked kínos? Nekem nem:)"

Bolondokat látni, miközben próbálják saját magukat is meggyőzni, hogy nem azok? Egy kicsit.


"Ha neked ez a pár mondatom elég a kreacionizmus elutasítására, lelked rajta"

Komoly szövegértési gondjaid lehetnek, ha szerinted most utasítottam el a kreacionizmust. Neked csak azt köszöntem meg hogy ilyen hitelesen prezentáltad bárkinek aki erre jár, mindazt a téves gondolkodásmódot, ami általában jellemzi őket.



"Az előbb még a Napnál tartottunk... Épp abba szoktatok belekötni, hogy előbb teremtette a növényeket a Napnál."

Passz.

2017. nov. 9. 12:56
 20/64 anonim ***** válasza:
13%

"Komoly szövegértési gondjaid lehetnek, ha szerinted most utasítottam el a kreacionizmust. Neked csak azt köszöntem meg hogy ilyen hitelesen prezentáltad bárkinek aki erre jár, mindazt a téves gondolkodásmódot, ami általában jellemzi őket."

Tehát ha pl. egy ember, akinek a foglalkozása szabó ellop egy pénztárcát, akkor az összes szabó tolvaj. Okos vagy haver:)

2017. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!