Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan bizonyítható az, hogy...

Hogyan bizonyítható az, hogy valaki ateista?

Figyelt kérdés
Ugye az ateisták csak bizonyítékokat hisznek el, akkor hogyan bizonyítható ez? Miből lehet tudni, hogy nem csak megjátsza valaki?

2018. júl. 19. 22:08
1 2 3 4 5 6
 41/60 Pombe ***** válasza:
100%

Kérdező: "Ha én nem hiszek a mikulásban akkor én mi vagyok?"


Azt nem tudom (még sose láttam Mikulásban nem hívőt, így nem is tudom, hogy az milyen), hiszen éppen most bizonyítottad az erős tagadásoddal, hogy hiszel benne.


Ismered a mondást, nem?: Az hit nagy hegyeket mozgat meg, de a hit megtagadása még nagyobbakat!


Ezt én mondom neked, maga a Mikulás Télaprófétája! Bezony...!

2018. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Ha valaki valamiben megbizonyosodott, akkor a többiek mondhatnak bármit, mert semmit sem ér. Aki hajlik más Isten vizsgálatára, az nem ismerte meg az igazit. Ha egy vaknak megnyílik a szeme, mondhatja neki bárki, hogy még mindig vak. Ez ilyen egyszerű.
2018. júl. 21. 21:53
 43/60 anonim ***** válasza:
95%
Oke, de ha nem erdekelnek a valaszok, mert elore leszogezett koncepciod van a temarol, akkor minek irsz ki kerdest?
2018. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
93%

Én is ezt kérdeztem magamtól, utolsó válaszoló!

Ez az egész téma csak szájf.sás, logorrhea, vihar egy pohár vízben...

2018. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor mégiscsak én vagyok Napóleon!

Eddig nem voltam tutira biztos benne, úgy gondoltam, fele, fele, vagy az vagyok, vagy nem, de a kérdező meggyőzött.

2018. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

# 42

Olvasd el!

[link]

2018. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Miért írsz ki kérdést?

Mert kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan bizonyítjátok, azt, hogy valaki ateista.

2018. júl. 22. 11:33
 48/60 anonim ***** válasza:
80%

Több, mint negyven választ kaptál,de úgy látszik, nem tudsz olvasni, vagy oda sem figyelsz, hogy mit írtunk.

Mi a búbánatot szeretnél még hallani?

2018. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 Mojjo ***** válasza:
96%

@47: Azt hogyan bizonyítod, hogy valakinek a kék a kedvenc színe?


- Te Józsi, melyik a kedvenc színed?

- A kék!

- Nono, nem úgy van az ám! Bizonyítsd is be!

- ??? (Ennek elment az esze, de inkább megpróbálom bebizonyítani, hátha még harap is, oszt ragályos.) Nézd meg itt van x, y és z cuccom, mind kék.

- Na persze, biztos csak azért, mert tagadod, hogy valójában a piros a kedvenc színed. És csak azt tagadhatod, ami igaz is, szóval le is buktattad magad!

- Ömm oké. (Szép lassan hátráljunk, csak semmi hirtelen mozdulat, majd biztos távolba érve hívom a mentőket.)


Nagyjából itt tartunk.

2018. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Úgy látom ti sem tudtok olvasni, hiszen ti kérdeztétek, hogy miért írok ki kérdést. Ha elmondom a véleményemet és nem felel meg az elvárásaitoknak, akkor felháborodtok. Köszi a válaszokat, megértettem belőle, hogy vannak olyan igazságok, amik nem bizonyíthatók, mert bonyolultabbak annál, hogy a tudomány bizonyítani tudná. Személyes tapasztalatokat nem lehet bizonyítani, és még ti nevettek azokon, akiknek átéléseik vannak. Nagyon nagy az IQ-tok.
2018. júl. 22. 21:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!