Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem bálványimádás az ahogy a...

Nem bálványimádás az ahogy a mohamedánok bálványozzák Mohamed prófétát?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam már tőlük hogy mi keresztények tulajdonképpen bálványimádók vagyunk a szentháromság miatt, közben ők bálványozzák Mohamed prófétát, ő maga tökély, őt soha nem szabad kritizálni, bálványozni, imitálni kell őt és mindent amit csinált, akkor most ki is a bálványimádó?

2019. máj. 8. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 anonim ***** válasza:

#29

Arra milyen érvet vársz, ha újra és újra kamuzol valamit amit semmi nem támaszt alá?

2019. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/139 anonim ***** válasza:
79%

"Nem, a Szentháromság definíciója nem ez. Sosem vallott a kereszténység három különböző istent."


Ha az Atyát, Jézust és Szentlelket Istennek tekintik a keresztények, akkor a Biblia alapján három különböző istent jelent, nem lehet egy és ugyanaz. Jézus egyértelműen megkülönbözteti magát az Atyától, és azt mondja az Atya nagyobb nála, így nem lehetnek egyenlőek. A Szentlélekre azt írja a Biblia csak tudja mondani amit hall, így elég érdekes istennek nevezni,ha pedig istennek nevezik semmiképen sem lehet egyenlő az Atyával. Tehát három különböző istenről van szó.

2019. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/139 anonim ***** válasza:
27%

"Arra milyen érvet vársz, ha újra és újra kamuzol valamit amit semmi nem támaszt alá?"


Én kamuzok? Ti keresztények azt állítjátok Jézus Isten. Én pedig azt mondom hogy nem Isten, mert senki nem nézte Istennek aki személyesen találkozott Jézussal, és ő maga sem állította magáról. Erre te azt mondod nem akart meggyőzni senkit arról hogy Isten. Akkor kérdés hogy minek jött? Te erre csak annyit tudsz mondani hogy kamuzok. Itt tartunk.

2019. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 anonim ***** válasza:
44%

"Te erre csak annyit tudsz mondani hogy kamuzok"

Perszs, mivel azzal kezdted, hogy Jézus senkit nem tudott meggyőzni arról, hogy ő Isten.

De akkor bizonyítsd be hogy nem hazudsz, jelöld meg a forrást ahol Jézus bárkit is megpróbál meggyőzni ilyesmiről!

2019. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/139 anonim ***** válasza:
27%
Ez most komoly? Ti keresztények állítjátok hogy Jézus Isten. Ha senkit nem akart meggyőzni, miből gondolod hogy Jézus Isten?
2019. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/139 anonim ***** válasza:

Ne beszélj mellé! Állítottad vagy sem hogy Jézus nem tudott meggyőzni embereket?

És ehhez képest a Bibliában akart-e meggyőzni bárkit is vagy sem?

2019. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/139 anonim ***** válasza:
5%
Állítom hogy Jézus nem tudott meggyőzni szinte senkit. Te pedig azt állítod hogy Jézus Isten. Szóval akkor Jézus miért is jött a földre?
2019. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/139 anonim ***** válasza:
48%

Akkor már csak az idézetet várom, ahol Jézus egyáltalán megpróbál barkit is erről győzködni.

Enélkül csak leírtad ugyanazt az alaptalan hazugságot, aminek az alaptalanságára korábban rámutattam.

2019. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/139 anonim ***** válasza:
85%
Akkor azt mondod hogy Jézus nem Isten? Jól értem?
2019. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/139 anonim ***** válasza:
31%

Ne terelj, az a kérdés szempontjából most lényegtelen hogy Jézus Isten-e vagy sem, illetve hogy én mit hiszek vagy mit nem hiszek felőle. A téma meg mindig az hogy hazugságon lettél kapva, amit erre sunyi módon próbálsz elsumákolni és elterelni a témát másfelé.

Úgy tudtam, a Korán tisztességre is tanít. Nálad nem vált be?

2019. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!