Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hiszi sok ateista, hogy...

Miért hiszi sok ateista, hogy a vallás káros?

Figyelt kérdés
Azt gond nélkül el tudom fogadni, hogy valaki nem hisz Isten létezésében, sem más spirituális dologban, de hogy ezeket egyenesen károsnak tartja valaki az meglehetősen ostobaságnak tűnik nekem, persze mindenkinek lehet saját véleménye.

2019. jún. 18. 18:56
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi, tapasztalja.
2020. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen a megerősítéseteket, hogy jó úton vagyok. Jézus megmondta, hogy ha őt gyűlöli a világ, akkor a követőit is gyűlölik."


Amúgy ha annyira nagy vallásos vagy tudnád hogy jézus csak az Újszövetség kitalációja mert az ódzövetségben egy szó lt se ejtenek róla semmi feljegyzés és milyen érdekes hogx a biblia több száz évvel jézus után íródott igaz? Kicsit se ellentmondásos

2021. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ugye milyen érdekes hogy a pap pásztornak mondja magát a vasárnap templomba járó Mari nénit meg báránynak magyarul a pap felsőbrendű az átlag embernél érdekes nem?
2021. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Amikor olyanokat írnak neked le egy osszefuggo tortenelmkonyvnek se megfelelő "book" - ban, hogy Jézus sárral gyógyított vakot stb ez maximum káros és félrevezető
2021. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!