Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Te mit tennel? Hogyan tovabb?

Te mit tennel? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most koltoztunk be a parommal egy alberletbe. A tulajjal kozos porta (ilyen alsoepulet szeruseg a mi reszunk). 90plusz rezsit fizetunk a rezsi 2fore fixen 25 ezer, telen 50ezer. A problemam azzal van,hogy a tulaj nem engedi,hogy hasznaljunk a kert barmely reszet is, a ruhaimat sem teregethetem a bejarati ajto melle, illetve kulon kijelolt nekunk egy dohanyzo helyet a kert masik vegeben 🤷🏻‍♀️ 2napja pakoltunk at s mondtuk neki ,hogy maris utazunk le videkre,majd kozolte ,hogy az ablakokat hagyjuk akkor nyitva,hogy szellozzon a lakas. Na mar most ha valahol 90 ezret fizetek elvarom hogy a tulaj ne szoljon bele az ilyen dolgokba. A lakas ilyen nagymama feeling ,600eves butorokkal amikre nincs szuksegunk de kozolte nem tudja hova tenni 🙄 Felek ,hogy a tovabbiakban is beleszol majd mindenbe, sajnos nem biztos hogy vissza tudom fogni magam,hogy ne szoljak be neki :/ Hirtelen kellett koltoznunk,tudom nem a legjobb a tulajjal egy portan lakni de akkor is :/ Ahogy tudunk megyunk is innen ...

2019. aug. 3. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen mélyen van az alsó rész? A padlószint a földszinthez képest hány centi?
2019. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

5napunk volt kikoltozni a masikbol s ezt talaltuk hirtelen... masik lakas kauciojara jelenleg nem lenne penzunk ,azert ezt a 180at sem volt konnyu osszeszedni,de azert nezelodunk...

egy szintben van,kedves utolso

aki dob egy email cimet tudok nehany fotot kuldeni

2019. aug. 3. 19:43
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A tulajt havonta 1x vagy köteles beengedni, előre egyeztetett időben. Ezt mond el neki is. Határozatlan szerződésetek van? Ha pl dohos penészes a lakás, amit nem mondott el előre, visszajá a kaució. Vannak ingyenes jogi segítségnyújtók minden városban, felkeresnek egyet. Az ablakok pedig a ti gondotok. Ha legközelebb tanácsot ad, mond meg neki, hogy pénzert bérlitek az ingatlant, ti dönthettek, nyitva vagy csukva akarjátok e hagyni. Semmiképp ne hagyd, hogy ilyenekbe beleszóljon, mert a nyakatokra nő! Csak határozottan. Aztán ahogy lehet, lepjetek máshova.
2019. aug. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem lehet rejtett vizes szerintem. Nem kötelezhet szellőztetésre, arra tippeltem, hogy nedvesedik a lakás és azt akarja megelőzni.

5 nap a kiköltözésre? Azt hogy? Min. 30 vagy 60 nap.

2019. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!