Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mikortól érvényes a moratórium...

Mikortól érvényes a moratórium? Most még elküldhetem a bérlőmet?

Figyelt kérdés
Eddig rendesen fizetett, de munkája megszűnt és most haladékot kér. De bérből élek én is. Ha eltart ez a borzalom inkább kiadnám másnak. Szerződés engem véd, bonthatom bármikor.
2020. márc. 23. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig nem linkeltél be egyetlen írást sem példának, amikor bírósági végrehajtással raktak ki valaki az albérletből! Egyet sem!
2020. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
30%
Nem is fog. Mert nincs ilyen. Már nem tudom hányan írjuk ezt neki, de csak ő az okosabb. Egy ember mindenki ellen. Tuti, hogy nő az illető.
2020. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
40: azért érdekes, hogy ha ekkora arc vagy miért az albérlet csoportba írkálsz.
2020. ápr. 5. 17:22
 44/63 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, azért, mert egyre inkább kezdem azt gondolni, hogy a te fajtád azért jött létre, hogy engem szórakoztasson! :) I m á d o m olvasni ezt a sok hülyét, akik az élet alapvető dolgaival sincsenek tisztában, saját ingatlanjuk sosem volt, nincs megfelelő végzettségük, nincs jó munkájuk, még is okosabbak mindenkinél. Ez egy csemege nekem! :)
2020. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
Szerintem ereszkedj le a pórnép közé egy picit és vegyél vissza takarékra, mert olyan válság jön, ami a hozzád hasonló arcoló senkiháziakból pillanatok alatt kezesbárányt csinál. Én szóltam.
2020. ápr. 5. 17:38
 46/63 anonim ***** válasza:
43%
Emiatt egy percig se aggódj. Egyrészt állami állásom van (kettő is), és nem a MOL finomítóban húzom a csavarokat. :) Amíg van adó, addig az adófizetők fizetik a béremet. :) Plusz társadalmi munkában társasházakat is kezelek, amiből szintén jön 30 ezer forint költségtérítés havonta. Másrészt ugye említettem, hogy nincsenek hiteleim, meg ugye saját lakásom is van. Harmadrészt van megfelelő végzettségem, HA a két diplomámmal (és két nyelvvizsgámmal) nem találnék kényelmes és jól fizető állást (amit ugye kétlek, mert diploma=gyors állástalálás <-- erről be is linkelek neked huszonnyolc cikket, ha kell), akkor még mindig van egy szakmám, ami meg élelmiszer - vegyiáru eladó, HA minden kötél szakad, akkor el tudok menni szakmába is dolgozni. HA esetleg kiesik az egyik bevételem, akkor még mindig ki tudom adni a lakásban az egyik szobát 60+rezsi feléért. Szóval ne reménykedj, ez nem jött be! :)
2020. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
35%

# 41


Most komolyan egyedi jogeseteket kéne neked belinkelnem? Te még egy jogszabályt sem voltál képes belinkelni, miszerint ha a volt bérlőd nem megy el önként, akkor mégis milyen eljárást indítasz ellene, mitől fog elmenni. Azt hajtogatod, hogy mivel sosem volt az övé, egyszerűen csak el kell mennie (ami persze akkor is igaz, ha valaha az övé volt) - de mégis mi van, ha ez nem történik meg?

2020. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
40%

# 47


Ne haragudj, de te tényleg azért kezdtél ide írogatni, hogy végül ez bontakozzon ki belőle? Túl magányos vagy a kijárási korlátozás közepette, ezért ide jössz dicsekedni, amiben részletezed, hogy neked milyen bevételeid vannak? Én azt hittem, felnőtt emberek nem csinálnak ilyet egy névtelen fórumon, de az élet mindig tartogat meglepetéseket.

2020. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

46: ha azt hiszed, hogy ez a dolog nem fog mindannyiunkat egyformán rosszul érinteni, akkor ritka hülye vagy barátom. Az egy dolog, hogy neked ki fizeti a béred meg egy másik, hogy meddig tartanak igényt a munkádra.

Próbáld amúgy most a szobádat kiadni 60-ért, én éppen ezt próbálom éppen ennyirt, 10 négyzetméteres és a kutyának nem kell. Állásom nekem is van még szerencsére, nem csak a bérleti díjból élek, de ez is seperc alatt megszűnhet, és ahogy megyünk bele a válságba ez igaz lesz bármire.

2020. ápr. 5. 21:32
 50/63 anonim ***** válasza:
35%
A kérdés nem arról szól, hogy ki és hogyan tud vagy akar fizetni, hanem hogy mikor és hogyan érvényes a moratórium. Mivel jogszabályokkal már nem tudtad alátámasztani az érvelésed (ami képviselőként furcsa, de ez nem az én bajom), már csak a személyeskedő beszólásokra és az önfényezésre futja. Egyébként az ékes példája vagy annak, hogy a proli és a pénzes az nem osztályra bontása a társadalomnak, és a sokszor az prolizik a legjobban, aki a legnagyobb proli.
2020. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!