Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mikortól érvényes a moratórium...

Mikortól érvényes a moratórium? Most még elküldhetem a bérlőmet?

Figyelt kérdés
Eddig rendesen fizetett, de munkája megszűnt és most haladékot kér. De bérből élek én is. Ha eltart ez a borzalom inkább kiadnám másnak. Szerződés engem véd, bonthatom bármikor.
2020. márc. 23. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

# 60


"Ezek szerint mindenki, aki az ellenkezőjét állítja, mint te, rosszul tudja"


Igen.


"csak te tudod jól?"


Nem, más is válaszolt már itt, aki jól tudja, de az általatok alkotott 2-3 fős kis csapat rosszul tudja.


# 61


"Alá lett támasztva, milliószor, csak ezt figyelmen kívül hagyod."


Nem, nem lett, a kis csapatotok csak milliószor elismételte ugyanazt, néha már a saját logikai útvesztőjében elveszve, esetleg néha 1-1 random cikket/fórumot/kérdést belinkelve, figyelmen kívül hagyva az idézett jogszabályokat. Mostanra már eljutottunk oda, hogy szerintetek mivel azt már többször olvastátok, ami szerintetek igaz, az biztos igaz. Mint írtam, attól nem lesz igaz valami, mert azt több ember mondja elég hangosan.

2020. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
12:55 kis csapat? Mondjuk úgy: több login. Hogy hány valós személy van a loginok mögött, azt csak sejthetjük.
2020. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:
A koronavírus is egyedül gondolja úgy, hogy jobb, ha minél több mindenkit elfertőz, mégis neki lesz igaza.
2020. ápr. 6. 13:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!