Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most hogy van ez a kilakoltatá...

Most hogy van ez a kilakoltatási moratórium? Ez év december 31ig van azt tudom de azon kívül hogy van ez?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.


Sosem volt tartozásom egy Ft sem ,mindig rendesen fizettem de most a vírus miatt mindkettőnket kirúgtak.


2020. ápr. 6. 07:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/197 A kérdező kommentje:

Végrehajtás gondolom....

Bar Nemtudom ,hallomásból tudom csak volt tavaly ilyen eset itt a szemben levő tömbben végrehajtók jöttek de majd 4 hónapos huza vona volt előtte.

2020. ápr. 6. 16:25
 72/197 anonim ***** válasza:
33%

70-es, rendőrség kirakja. Ez is le lett már írva.


"A végrehajtó szükség esetén - a rendőrség közreműködésével - a 2 nap elteltével a helyszínen ellenőrzi a teljesítést és foganatosítja a lakás kiürítését."


És nem, jogilag ez nem ugyanaz a végrehajtás, mint amit banki hátralékos ellen rendelnek el!

2020. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/197 A kérdező kommentje:
72 tuti nem rendőrség intézi. Saját szememmel láttam őket szo szerint a szemben levő tommben egy lakás.Kilakoltatast vegrehato végezte és az ő emberei. Egyenruhás nem volt itt.
2020. ápr. 6. 16:49
 74/197 anonim ***** válasza:
68%

73-as cicám!


"szükség esetén - a rendőrség közreműködésével"


Ebből a négy szóból melyik nem volt érthető? "Szükség esetén". Érted ezt a két szót?


Ezért tartasz te itt. Most is egész nap itt vitatkozol a Gyakori Kérdéseken, ahelyett, hogy a megélhetésedet, a lakhatásodat intéznéd. Szánalmas!

2020. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/197 A kérdező kommentje:

Ha nonstop megyek sem lesz több a lehetőség , délelőtt mindet letudtam

Ami volt😊Bar Nemhiszem hogy el kellene számolnom egy idegennek.

2020. ápr. 6. 16:54
 76/197 A kérdező kommentje:

És te is mások életén vájkálsz, az mi ha nem szánalmas ??

Dettó !!!!

2020. ápr. 6. 16:55
 77/197 anonim ***** válasza:
67%
Cicuka, te tettél fel kérdést. Néhányan próbálunk segíteni (néhányan meg próbálnak félrevezetni).
2020. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/197 A kérdező kommentje:

Jo de mindenki egyforma EMBER most így aztán ... ki mondja az igazat ,ezét is írtam hogy jo inkább rákérdezek szakembernél.

És akkor nincs vita,ellenkezés.Majd beírom ide milyen tájékoztatást kaptam.

2020. ápr. 6. 17:02
 79/197 anonim ***** válasza:
25%

# 72


"rendőrség kirakja"


Nem egészen, a rendőrség a végrehajtók munkáját segíti. Nem úgy van, hogy kiszáll a rendőrség és bemondásra kilakoltat valakit.


"És nem, jogilag ez nem ugyanaz a végrehajtás, mint amit banki hátralékos ellen rendelnek el!"


Akkor milyen végrehajtás ez? Melyik jogszabály teszi lehetővé ezt a másik fajta végrehajtást?

2020. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/197 anonim ***** válasza:
28%

79


PTK vonatkozó jogszabálya, pontosan az, amelyik kimondja, hogy mit lehet tenni azzal, aki szerződést szeg. Keresd meg, ha akarod.

2020. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!