Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most hogy van ez a kilakoltatá...

Most hogy van ez a kilakoltatási moratórium? Ez év december 31ig van azt tudom de azon kívül hogy van ez?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.


Sosem volt tartozásom egy Ft sem ,mindig rendesen fizettem de most a vírus miatt mindkettőnket kirúgtak.


2020. ápr. 6. 07:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/197 anonim ***** válasza:
69%

Jó, és a tulajnak szóltál-e? Mit mondott? Mit beszéltetek meg?

Ja, hogy lapítasz mint a bizonyos.

Na, erről van szó.

2020. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/197 anonim ***** válasza:
75%
"Vészhelyzet van! Nem fizetek! Boltban sem! Kozmetikusnál, műkörmösnél sem! Internet is legyen ingyen!"
2020. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/197 A kérdező kommentje:

31

Előre gondolkozom! A jelenlegi be van fizetve! De mivel nincs munkam a következő már necces....

De nyilván keresek kozben állást!

2020. ápr. 6. 11:07
 34/197 A kérdező kommentje:
32es elvagy szédülve?? Azért a kozmetikus és más ilyen jellegű kiadás teljesen más mint hogy valaki ne legyen hajléktalan!!!!!!!!
2020. ápr. 6. 11:08
 35/197 anonim ***** válasza:
37%

"a vírus miatt mindkettőnket kirúgtak."


Nem a vírus miatt rúgtak ki titeket, hanem azért, mert nincs piacképes végzettségetek, mert amikor tanulni kellett volna, akkor nektek minden fontosabb volt (haverok, buli, stb.). Ha lenne megfelelő végzettségetek, nem lenne gond állást megtartani/találni.

2020. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/197 A kérdező kommentje:
35 mindkettőnknek van végzettsége,köszi így látatlanban a degradálást. 😀 több ezren vannak most így és nem a végzettségük miatt.
2020. ápr. 6. 11:12
 37/197 A kérdező kommentje:

És a haverok buli szlenget sem értem,utoljára 17 évesen voltam buliban.

Bár ettől függne.

2020. ápr. 6. 11:13
 38/197 anonim ***** válasza:
52%

"Azért a kozmetikus és más ilyen jellegű kiadás teljesen más mint hogy valaki ne legyen hajléktalan!!!!!!!!"


Értem, tehát akkor lakni lehet ingyen más tulajdonában csak azért, hogy te ne legyél hajléktalan!?


Mert nincs semmi más megoldás, mint meglopni valaki mást. Nem lehet visszaköltözni szülőkhöz, nem lehet két fő helyett négy főnek bérelni lakást, nem lehet munkásszállóra, hajléktalanszállóra menni, stb.

2020. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/197 A kérdező kommentje:

Nem meglopni akarom hol irtam ilyet? Később amint tudok fizetek.

Szüleim nem élnek ez nem opció.Nem mindenkinek van jómódú családja.

Munkásszálló??onnan is elküldtek sokakat aki már nem dolgozik...


Hajléktalan szállót ajánlasz itt nyugodt szívvel ? Nem kivanok senkinek rosszat de most amit írtál ez mindennek az alja...csak egyetlen egy percre tudd meg milyen!!megváltozna a hozzáállásod !

2020. ápr. 6. 11:27
 40/197 A kérdező kommentje:

Én is voltam jobb helyzetben is mint most de eszembe nem jutott volna hajléktalan szállora küldeni bárkit.

Amikor megtehettem én segítettem élelmiszer adománnyal pl nem azt mondtam h Oké nekem van más meg egyen füvet.

2020. ápr. 6. 11:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!