Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek meg lehet győzni...

Szerintetek meg lehet győzni egy főbérlőt arról, hogy mehessek két macskával együtt?

Figyelt kérdés

Ha amúgy azt írja, hogy állatokat nem lehet vinni...


Érdemes érvelni olyanokkal, hogy karbonból készült (jól tartja a szagokat), öntisztító macska-toalettel rendelkezem, ami 300,000 forint volt így az ammónia szag kizárva?

Illetve, hogy szintén több-százezer forintos porszívóval is rendelkezem, + igényes macskatartó vagyok ápolom az állataim szőrzetét, nem lesz szőrös az egész lakás?


Vagy inkább felesleges győzködni és próbáljak meg olyan helyet keresni, ahol az állat fel van tüntetve, hogy vihető?

Az a baj, hogy ilyen nagyon kevés van.



2021. febr. 21. 14:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
51%
30 Az meg a másik, hogy sokszor olyan bútorozatlan putrikat féltenek egy macskától, hogy ott már kárt tenni sem tudna, észre sem venné a tulaj.
2021. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
71%
30-as: én, mint bérbeadó nem tudhatom sem azt, hogy a leendő bérlőmnek van-e önkritikája, illetve azt sem, hogy mennyire tartja higiénikusan az állatot, vagy éppen mit enged meg neki. De nem is szeretném kipróbálni. Attól, mert bútorozatlan a lakás, még tönkreteheti a parkettát, a szúnyoghálót, az ajtót, a falat. Nem tesz boldoggá a gondolat, hogy egy ilyen menet után újíthatom fel a lakást. Ez van.
2021. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
46%
32 Pont erről írtam, hogy bármi károkozás van, azt ki kell fizetni a bérlőnek. Normális szerződést kell írni, és nincs semmi gond. Emberek is okoznak károkat, azt is meg kell téríteni. Épp azért nem értem, hogy ha így is úgy is be van hajtva minden a bérlőn, akkor mi a probléma?
2021. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
33 Kicsit pontosítok. Alapvetően ha egy bérlő kárt tesz a lakásban, az a minimum, hogy azt megcsináltatja saját költségén. Neked tudni sem kéne róla, ha pl elszakadt a kezébe a redőnygurtni és kicseréltette. Nyilván ha tokostól kitépte az ajtót, akkor már illik szólni. Attól még ugyanez a metódus. Kárt okozott-kifizeti, megcsináltatja.
2021. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!