Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek meg lehet győzni...

Szerintetek meg lehet győzni egy főbérlőt arról, hogy mehessek két macskával együtt?

Figyelt kérdés

Ha amúgy azt írja, hogy állatokat nem lehet vinni...


Érdemes érvelni olyanokkal, hogy karbonból készült (jól tartja a szagokat), öntisztító macska-toalettel rendelkezem, ami 300,000 forint volt így az ammónia szag kizárva?

Illetve, hogy szintén több-százezer forintos porszívóval is rendelkezem, + igényes macskatartó vagyok ápolom az állataim szőrzetét, nem lesz szőrös az egész lakás?


Vagy inkább felesleges győzködni és próbáljak meg olyan helyet keresni, ahol az állat fel van tüntetve, hogy vihető?

Az a baj, hogy ilyen nagyon kevés van.



2021. febr. 21. 14:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
Különben meg a 130 éves parkettát palotaépületben nem szívesen áldoznám be ezért.
2021. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

1. Nem mindenki él palotaépületben, én sem ilyen albérletet keresek...


2. Nem pisil a macska félre, ösztönösen el akarja ásni. Maximum beteg macska pisil félre, vagy olyan akinek nem biztosítanak tiszta almot.


3. Nem megy tönkre a parketta azért mert rápisil egy macska.

Ha valamiért ilyen előfordulhat (5 éves macskáim sosem produkáltak ilyet), akkor azt felmosod és kész...

Ennyi erővel attól is tönkre megy a padló, ha véletlenül ráöntöd a kávét.

2021. febr. 21. 17:14
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

Én megértem az ilyen tulajdonost.


a macskatulajdonosok mindig meg vannak győződve arról, hogy szagmentes a cicájuk.


De én belépek egy lakásba, és azonnal érzem, ha macska van! HIába a legtisztább legszagmentesebb alom is...


Ha nem akarja, hgoy a lakás falai bevegyék ezeket a szagokat - ez a legtisztább múódszer, hogy világosan kiírja, hogy nem akar kisállatot a lakásában.

2021. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a macska (saját) konkrétan letépte a tapétát. Erre nem elég az évi 18 ezer forint plusz amit valaki írt. Nem lakásba való, én se szívesen engedném. Amit tudsz tenni, hogy te adsz föl hirdetést, így. Pl. facebookon. Lesz, aki rádír, több példát láttam már ilyet.
2021. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

“Nem lakásba való”


Hát hova?

2021. febr. 21. 18:26
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

#15

Arra nem gonfoltál, hogy majd ha saját lakásod lesz, akkor tartasz macskát? Ez a felelős állatartás! Pont ezért sem a tulajdonosokat kell szidni, akik nem adnak ki nektek lakást, aztán itt megy a hőbölgés, hogy miért tiltja meg, meg eggyesek szerint nem is tehetné stb. Igenis vegyetek magatoknak lakás, aztán otz azt tartotok amit akartok, addig meg nem kell haziállatot tartani.

2021. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
62%
Provokációdra válaszolva: kertbe való a macska. a fővárosi életidegen hozzáállást untig ismerem. Állatkínzás macskát lakásban tartani. Tudom, most egy habzó szájú hozzászólás készül úgyhogy le is iratkozom a kérdésről, nem érdekel :)
2021. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Én a szüleimtől akarok elköltözni, a macskák menhelyről vannak...
2021. febr. 21. 19:02
 19/34 A kérdező kommentje:
Egyébként meg állatvédelmi törvény tiltja hogy a macskád elhagyja a telked... Ha ez megtörténik, az 90,000 forintos bírságot vonhat maga után.
2021. febr. 21. 19:03
 20/34 anonim ***** válasza:
48%
Linkeld már be azt a törvényt, de mellékeld mellé a macskád beleegyező hivatalos nyilatkozatát is!
2021. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!