Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi legyen a lakásban, albérlők...

Mi legyen a lakásban, albérlőként milyen berendezést, gépeket szeretnél?

Figyelt kérdés
Kérem, azok válaszoljanak, akik bútorozott, gépesített lakást szeretnének.

2021. ápr. 12. 14:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írod. Nekem csak gyapjú szőnyegeim vannak, de ezt a lakást fiatalosan szeretném berendezni. Ebbe nem illenének. Akkor nézek valami mást.
2021. ápr. 16. 21:12
 32/36 anonim ***** válasza:

Első albérletnek bútorozott, gépesítettet kerestünk:

normál méretű (min 150 cm hűtő, fagyasztó résszel), nem 1500 éves tűzhely, mosógép, klíma.

Bútorok: kényelmes kanapé, étkező asztal székekkel, ágy (mi a matracot végül elvitettük, mert kényelmetlen volt), ruhás szekrény, és valami tároló/könyves polc a nappaliba. Ennél több bútor az macera volt számunkra, mert íróasztalunk és kényelmes irodai székünk volt. Kár szarrá rendezni egy lakást szerintem, bőven elég bele az alap berendezés, hogy a bérlő a saját ízléséhez alakíthassa.

2021. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Utolsó, épp kész van. Szerintem tetszene neked. Minimalista stílus, de szinte minden új benne, a bútorok, a mosógép, tűzhely, konyha, fürdő, porszívó, mikró, szőnyegek, függönyök. Egyedül a hűtő nem új, de újszerű. Lassan majd meg fogom hirdetni. Bár nem tudom, most érdemes-e, lesz-e rá igény. Legalább egy éves szerződést kötök, nem adom ki egy-két hónapra. Az ügyvédem már megírta a szerződést, még közjegyzőt keresek, ellenjegyeztetni. Egyedül klíma nincs, mert az eladó esküdött, hogy nyáron hűvös a lakás. Mivel a házunknál is ez volt, de én mégis beklímáztam, és tényleg nem volt még 25 foknál több még az emeleten sem, 40 fokban. Szóval megvárom a nyarat, ha mégis meleg lenne, majd szereltetek klímát.
2021. máj. 24. 15:13
 34/36 anonim ***** válasza:

Kérdező tök normálisnak tűnsz, én meg igazából lassan albérletet váltanék. Ha leírod a lakás paramétereit akár privátban, akkor lehet hogy érdekelne is (hol van, milyen típusú lakás, mekkora, milyen árban adnád ki).


Magamról annyit, hogy 20-as éveim végét taposó programozó vagyok, két és fél éve lakok a mostani albérletemben, mindig pontosan fizettem.

2021. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten van, Debrecenben. Gondolom, te Budapesten keresel, gondolom. A legtöbben pesti bérletet keresnek. Bár Debrecen is elég népszerű mostanában.
2021. máj. 24. 17:14
 36/36 anonim ***** válasza:
Áh igen, ha nem budapesti akkor sajnos tárgytalan.
2021. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!