Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van aki szeret panellakásban...

Van aki szeret panellakásban lakni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én
2021. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy évig laktam panelban, amíg építkeztunk. Egyetlen egy dolog tetszett ott, az egyenletes meleg.


De azt nem bírtam megszokni, hogy minden irányból minden áthallatszik a szomszédoktol, plusz amikor vasárnap fúrt valamelyik barom.

2021. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisak a szomszédok, a lakás pedig szépen fel van újítva, akkor miért ne? Láttam már nagyon pöpec panellakásokat, amiket gondolkodás nélkül fogadtam volna el.
2021. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég voltam vendégsegben. Hát nem értem, hogy az ott lakók hogy nem kapnak agyverzest a parkolóhelyek miatt. 6x mentem egy kört mire egy utcával odébb lett egy hely. Brutális. A lakás tetszett.
2021. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Jobb mint a magánház. Földszinten lakom és nálunk Nagyváradon a pincében vannak a melegvizes csövek így lennt van a legmelegebb és a negyedik emeleten a leghidegebb mert fel kell nyomja. Nálam olyan meleg van hogy egész nap nyitva van az ablakon most télen és nyári pizsamában alszom, a melegvíz is rögtön jön és nagyon forró míg egy ismerős az ötödik emeleten lakik és 10 liter víz kifolyik mire meleg lesz.
2021. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nálam nincsenek zajok, csak ha valaki felújít. Jók a szomszédok, mindig van melegvíz, a fűtés olcsó, mindent intéznek helyettem a közös képviselők, luxus élet.
2021. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát panelban nem laktam, de van ismerősöm, aki igen. Folyton panaszkodik a szomszédokra, meg hogy minden áthallatszik. Lift nincs, öreg az épület, stb. Panelban nem is laknék én sem szívesen, most egy új építésű 5 szintes, liftes társasházban lakom, ami téglaépítésű, normális szigetelésekkel, geoterm energiával, szinte 0 rezsivel. Át nem hallatszik semmi, szomszédok normálisak, úgyhogy erre panaszom nem lehet, pedig kertes házból jöttem.
2021. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretek panelben lakni. 4. emeleten lakom, fura, nálunk fűtés nélkül is meleg van és a melegvíz is egyből jön, Romániában biztos fordítva működnek a dolgok.


Szeretem, hogy zárószint, nincs felettünk senki, aki mászkálna. Szeretem, hogy nincs lift, sokat laktam olyan panelokba, ahol volt, egész nap ment és zörgött. Azt is szeretem, hogy nincs szemétledobó és nem csörög egész nao ahogy ledobálják a szemetet. Lent van a ház alatt a tároló, oda kel levinni. De van még egy tároló, ami csak a miénk és az alsószomszédé, ott tartjuk a bicikliket, elektromos rollert, téli gujmikat, szekrénybe befőtteket stb. Szeretem, mert saját lakás és mindennek megvan a helye, 35nm2, de úgy alakítottuk ki, hogy modern legyen és otthonos, ketten kényelmesen elférünk

2021. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Társasház, de itt is áthallatszik minden. Nem tudnék egy házat fenntartani, sokan ezt nem értik,hogy olcsóbb a társas. Ha jó a szomszéd és működik minden a lakásban, akkor remek egy társasban lakni.
2021. dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi munka. Laktam olyanban, ahol tényleg sok minden áthallatszott, máshol meg szinte semmi. Amig nincs gyerek, vagy max egy, addig fiataloknak szerintem tökéletes.
2021. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!