Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kutyásoknak kiszoktátok adni...

Kutyásoknak kiszoktátok adni a lakásotokat?

Figyelt kérdés

Van egy lakásom Miskolcon

Most fejeztem be a felújítását.

Illetve már egy ideje készen van


Csak át álltam arra,hogy a lakásban minden előre fizetős legyen.

Villany,gáz,víz


Annyi a lényege a kártyás előre fizetésnek,hogy csak annyi villanyt,gázt,vizet tudsz használni amit elötte megvásároltál.


Szóval van most egy lakó aki 1 évre ki venné szerződést is írna,csak hát kutyával jönne,ami nálam eléggé tabu.



2022. szept. 16. 09:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az ajtóra lehet felrakni előre valami védőt
2022. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%

"A legtöbb állat, amelyik lakásban van, meg van nevelve, nem kapar vagy rongál."

Ilyen jót régen nevettem, köszönöm! Minimális kisebbségben vannak azok az állatok, amik jól meg vannak nevelve. A többség (emberek) saját maguk sem képesek viselkedni, nemhogy az állatukat (vagy a gyereküket) normálisan nevelni.

2022. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
39%

“ Minimális kisebbségben vannak azok az állatok, amik jól meg vannak nevelve.”


Belinkelnéd az erről készült statisztikádat? Jah az nincs, csak muszáj volt egy ótvar nagy baromságot idebüfögni :)

2022. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
Haat, anyumnal vannak kutyak, meg amig otthon laktam, nyilvan en is a kutyakkal laktam egyutt. Imadom a kutyakat, de amortizaljak a lakast. Akkor is ha szobatiszta, a gazdi miatt lehet baleset. Pl. ha bem ersz haza idoben h kiengedd oket. Nalunk lekapartak az osszes ajto aljat. Es bor ulogarnitura van nalunk, amit takarokkal vedunk, de hat na, hullajtjak a szoruket, barmilyen textil boritasu ulogarniturat/fotelt hazavagnanak. Szonyeg egy darab sincs a lakasban a kutyak miatt. A benti kutyatartas kosszal es amortizacioval jar, nagyjabol ennyi..
2022. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha most újítottad föl, szerintem se kutyásnak add ki, mert gyorsabban fogja leamortizálni a lakást.

Kutyásoknak max közepes állapotút és kicsit piaci ár fölött.

2022. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Jah, es a legjobbat nem irtam, amikor nem vettuk eszre h a kolyokkutyank kakis hatsoval jott be a kertbol (nyar volt, tarva nyitva a terasz ajto..) es vegig pecseltelte a hatsojaval a padlot, es felpecseltelt a falra is! xD egy elmeny volt feltakaritani mindent
2022. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 lakásom van kiadva, mivel nekem is van kutya, cica, nálam ez még nemokozott gondot, 3. Lakás nov.1 től lesz majd kiadó, oda is jöhet kutya, és cica!
2022. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem adnám ki állattartónak. Az állatszőr és a toll allergiát okozhat, ha el is költözik, maradhat vissza a résekben. Nem tudnám úgy később úgy hirdetni, kiadni, hogy garantáltam állatmentes.
2022. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Pár szőrszáltól nem jön ki az allergia, ez nem így működik. Ez nem glutén. Tudom, mert allergiás vagyok a szőrre
2022. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%

En csak nagymeretu kutyasnak fogom kiadni. Sot lehet tobb kutya is. Gyerek meg kiskutya macska ,c kategoria, csalad nem johet.


Direkt ugy rendezem majd be,h karmolas es harapasallo legyen alegtobb cucc. 😂😂

Felole oda is pisilhet kakilhat,ugyis a gazdi takarit. 😁

2022. szept. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!