Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Rossz környéken jobb lakni...

Rossz környéken jobb lakni olcsón, ahol bevédenek, vagy kultúráltabb helyen drágábban, ahol fel is fordulhatnál?

Figyelt kérdés

Rossz környéken élek jelenleg.

Állandóan azt hajt, hogy keressek már annyit hogy le tudjak lépni, építem a karriert.

Csak amióta van egy zaklatóm, bántalmazó, kicsit másképp kezdem látni a világot.


Ezen a rossz helyen ugyanis mindig van vmi balhé, rendszeresek szinte a rendőrök vagy mentő is, a szomszédok figyelnek mindenre(állandó készenlét van), azaz ha sikítok ha bajom van, a szomszéd pl egyből ki fogja hívni a rendőröket, nem kicsit van összetartás is, egymás "bevédése"is. Vagy olyanok akikhez átmehetsz ha nincs valamid otthon, mindenki odavissza segit mindenkit. És kamerákat akarnak felszereltetni.


Ha viszont elmennék vmi kultúráltabb helyre(végre), ahol a szomszédok a másikra rá sem néznek, nem razziáznak szinte soha rendőrök sem, nincs senki készenlétben sem, ott mondhatni engem csendben ki is nyírhatnának lazán azt se venné senki észre. Vagy olyanok is, ha átkopognék "sóért", ki se nyitnák az ajtót.


Vagy nem jól látom az egészet hogy jóformán biztonságosabb egy rossz környéken élni?



#környék #a biztonság?
2022. dec. 1. 18:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olcsó környéken lakom, olcsó proli nép is lakja, C-k, tanulatlanok, meg lepukkant öregek. Ha újra kezdhetném akkor elcserélném a 2 szobás lakásomat egy jobb helyen lévő garzonra.
2022. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Én is ezen voltam. Míg ki nem derült az, hogy amíg ez a réteg "bevéd" bajban, szinte olyan mintha egy hadsereggel laknék együtt, bűnözők, keményfiúk, mint a sitten, addig más helyeken mások az értelmiségiek nem fognak. Itt is csak a gúny ment és a röhögés, ha baj van.

Viszont a proli alja réteg meg odaáll ha baj van.


És most nem tudom hol akarjak élni. Mert azért meghalni nem akarnék:D

2022. dec. 1. 20:52
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "odaáll" meg "bevéd"?


Definiáld már légy szíves mit is jelent ez, mert én speciel nem bűnöző vagyok, csak egy átlagos ember aki igazából a lakásában csak nyugodtan lakni szeretne, azt meg a proli alja réteg mellett nem mindig egyszerű.

2022. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdező választotta a gengszter életet, a gengszter élet választotta a kérdezőt.
2022. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Defibicio

Ha fel jon hozzám megjelenik a házban, és be akar jonni, 3 szomszed is kiáll a folyosóra mellém.

Ha agresszivoskodik üt ver es lakasban van, kihivják a rendöröket, es megjelennek a rendőrök.

Ha csak felemelo a hangját kezét akár a ház elott, kijönnek tizen is mellém.


Igy értem hogy be vagyok itt védve

2022. dec. 2. 06:58
 16/22 A kérdező kommentje:

És folyamat van razzia, a rendori jelenlét szinte állando, folyamat készultségben van a rendőrség a mi kornyékunkon es kamerazva is lesz minden.


Mashol rendor sincs ott 2 perc alatt

2022. dec. 2. 07:01
 17/22 A kérdező kommentje:

Meg olyan szituk ha támad, 2 férfi húzza el és beszél vele egyből.

Meg nem is csak én. Itt bármikor bárkivel van balhé, vagy sikít egy nő, azonnal megmozdul mindenki.

2022. dec. 2. 07:22
 18/22 anonim ***** válasza:

Én ilyen környéken nőttem föl és tényleg, még az is, aki rendszeresen a bosszúságot okozta, ha valami gáz volt, azonnal ott volt, hogy segítsen! Engem ez a miliő egy pillanatig nem zavart, pont lesz...rtam a hangoskodást, a balhékat, nem igazán érdekelt sosem.

Mindenesetre nem értem a dolgot, mert ez az illető ha létezik, nem egy elképzelt szituáció ez, akkor semmi nem kötelezi arra, hogy téged a Te saját környékeden, a lakásodban találjon meg a zaklatásával. Merem feltételezni kimozdulsz innen, így megtalálhat úgy is, ahol 1. épp nincs ott senki, aki segítsen, 2. van ugyan, de totális közönnyel fogadná, nem akar belekeveredni, inkább felveszi a telefonjával, hogy az esti híradóban benne légy.

2022. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Közterületen sem aktiválja magát.

A bántalmazásoknál ügyel arra h védtelen legyek. Csak akkor támad.

2022. dec. 2. 10:03
 20/22 anonim ***** válasza:
Te lány vagy?
2022. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!